Zlaté pravidlá

5 zlatých pravidiel pre najvhodnejšiu kúru krásy

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_RegleDor_default.jpg

Dokonca aj keď sa procedúry krásy zdajú byť dnes samozrejmosťou,
niektoré opatrenia musia byť stále neoddeliteľnou súčasťou procesu.

Rule 1

Nájdite správneho špecialistu na krásu

1.6 5 golden rules to optimal beauty treatment_illu 1

Ak si nie ste istí, že je váš špecialista na krásu kvalifikovaný, môže to byť katastrofa, hlavne pokiaľ ide o kozmetickú chirurgiu. Musia byť kvalifikovaní, aby vôbec mohli svoju prax vykonávať. Kontaktujte príslušnú Lekársku asociáciu, aby ste si overili, či daný špecialista na krásu má nutnú expertízu.

Rule 2

Pripravte sa na schôdzku...

1.6 5 golden rules to optimal beauty treatment_illu 2

Získajte čo možno najviac informácií, pýtajte sa a pozerajte sa na fotky už vykonaných procedúr. Počas prvej schôdzky sa dohodnite na jednotlivých krokoch a procesoch vašej budúcej návštevy. Procedúra musí byť vykonaná počas druhej schôdzky!

Rule 3

...A pleť

1.6 5 golden rules to optimal beauty treatment_illu 3

Pred akoukoľvek procedúrou bude potrebné na ňu pripraviť vašu pleť dva týždne dopredu. To procedúru uľahčí, umožní vám dosiahnuť ten najlepší výsledok a taktiež napomôže tomu, aby účinky trvali. Odporúčajú sa tri kúry so špecifickými prípravkami: čistiaci gél, pleťová voda a sérum.

Rule 4

A ochrana pleti po procedúre

1.6 5 golden rules to optimal beauty treatment_illu 4

Po procedúre je vaša pleť oslabená aj obnovená. Aplikácia hydratačného krému a krému s účinkom proti voľným radikálom obmedzí citlivosť, znovu vystaví funkciu bariéry pleti a podporí jej obnovu. Vyhnite sa prípravkom, ktoré sú príliš mastné, pretože môžu poškodiť kvalitu procedúry.

Rule 5

Myslite dlhodobo

1.6 5 golden rules to optimal beauty treatment_illu 5

Striedaním rôznych prípravkov sa posilní a predĺži výsledok kozmetickej chirurgie. Cieľ? Stimulácia syntézy kolagénu a ochrana nanovo sa utvárajúcich vlákien.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články