Micelárna voda ULTRA Veľmi citlivá, reaktívna pleť

Fyziologické pH. Vysoká čistiaca účinnosť a čistiace látky vybrané pre vysokú toleranciu. Vhodné pre veľmi citlivú, reaktívnu pleť.

03337875528092
Detaily k prípravku
Micelárna voda ULTRA Veľmi citlivá, reaktívna pleť packshot from Fyziologický čistiaci rad, by La Roche-Posay

10 recenzia

5.010

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Top produkt pre citlivá pleť ”

Tento produkt používam už dlhšie a som s ním veľmi spokojná. Mám veľmi citlivú pleť so sklonom k začervenaniu. Táto micerálna voda mi pleť vždy upokojí a pekne odlíči. Nemám po nej pocit napnutej pleti ani pálenia.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Top produkt pre citlivú pleť ”

Tento produkt používam už dlhšie a som s ním veľmi spokojná. Mam veľmi citlivú pleť so sklonom k začervenaniu a tato micerálna voda mi pleť vždy upokojí a pekne odlíči. Nemám pocit pnutia ani pálenia.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ top produkt pre citlivú pleť ”

Tento produkt používam už dlhšie a som s ním veľmi spokojná. Mám veľmi citlivú pleť so sklonom k začerveniu. A táto micerálna voda mi pleť vždy upokojí a zaroveň pekne odlíči. Nemam po nej pocit naptunej pleti ani pálenia.

Od: 

Vek: 25-34 roky

5

“ top produkt ”

najlepšia čistiaca pleťová voda, nakoľko mám citlivú pleť so sklonom k začervenaniu, TOP produkt, odporúčam :)

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Jednotka pre citlivú pleť ”

Po micelárnej vode LaRoche som siahla na odporučenie v lekárni. Bola som skeptická, nakoľko som vyskúšala už niekoľko rôznych iných značiek. Avšak po odskúšaní Laroche micelárnej vody som zistila, že som koněcne našla to pravé pre moju pleť. Micelárna voda, vynikajúco odlíči pleť, je šetrná k pokožke, nedráždi ju, pleť nie je začervenaná, ani vysušená. Pre mňa je to jednotka a neviem si bez nej predstaviť svoj deň. V kombinácii s ostanými produktami la roche sa moja pleť neskutočne zlepšila. Môžem jednoznačne odporučiť.

Od: 

Vek: 45-54 roky

5

“ skvelá micerálna voda pre citlivú pleť ”

nedávno som si kúpila túto novú micerálnu vodu pre velmi citlivú pleť a som nadšená, vôbec ma nedráždi a nemám ani napnutú pokožku po použití , určite budem používať pravidelne a odporúčam

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články