Kerium Anti-chute  packshot from Kerium, by La Roche-Posay

Kerium
Anti-chute

Šampón proti vypadávaniu vlasov. Doplnková starostlivosť.

3337872411816
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Prerušuje cyklus vypadávania vlasov od prvého použitia, dodáva vlasom hustotu a optimalizuje účinky kúry proti vypadávaniu vlasov.

200 ml fľaška

Vlastnosti

Vypadávanie vlasov mužov a žien.


Dvojitý účinok, unikátna synergia aktívnych látok, ktorá v akomkoľvek bode prerušuje cyklus vypadávania vlasov.
1. Madecassoside, inovácia proti vypadávaniu vlasov pochádzajúca z výskumu zápalu, potláča mikrozápal, ktorý urýchľuje vypadávanie vlasov.
2. Arginín + vitamín B5 podporujú výživu vlasovej cibuľky a tvorbu vlasovej hmoty.
Obnovené vlasy získavajú objem a hustotu. Vlasy sú hustejšie.

Účinnosť

1. Madecassoside významne predlžuje životnosť vlasového folikulu vs. placebo*. Napríklad, po 10 dňoch, 100 % vlasových folikulov stále žije, vs. 74 % u placeba.
2. Arginín významne podporuje tvorbu VEGF, kľúčového faktora pri udržiavaní mikrocirkulácie okolo vlasovej cibuľky a pri jej vyživovaní.
3. Vitamín B5 podporuje produkciu bunkovej energie a rast zdravého, tonického vlasu. Táto aktívna látka je pre svoje vlastnosti všeobecne uznávaná a je využívaná v nutričných doplnkoch a kúrach proti vypadávaniu vlasov.

Výsledok

Prerušuje cyklus vypadávania vlasov od prvého použitia, dodáva vlasom hustotu a optimalizuje účinky kúry proti vypadávaniu vlasov.

Odporúčaná aplikácia

Na každodenné použitie počas kúry proti pretrvávajúcemu vypadávaniu vlasov alebo na občasné použitie pri sezónnom vypadávaní vlasov.

Zloženie

hodnotenie

Od: 

Vek: 35-44 roky

5

“ vypadavanie vlasov ”

S prípravkom Kerium Anti-chute som velmi spokojna, po porode mi zacali vypadavat velmi vlasy a s tymto prípravkom sa to ako zázrakom skoncilo.

La Roche-Posay odporúča

Zobraziť všetky prípravky v rade