• Domov>
  • Kerium>
  • Kerium DS Intenzívny šampón proti lupinám
Kerium DS Intenzívny šampón proti lupinám  packshot from Kerium, by La Roche-Posay

Kerium DS
Intenzívny šampón proti lupinám

Mikroexfoliačný ošetrujúci šampón

3433422407268
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Lupiny sú viditeľne eliminované a svrbenie je neutralizované.

125 ml fľaška

Kerium DS Intenzívny šampón proti lupinám  packshot from Kerium, by La Roche-Posay

Vlastnosti

Početné alebo pretrvávajúce lupiny. Intenzívne svrbenie.


LHA™ zaisťuje jemnú, intenzívnu mikroexfoliáciu, a tým rýchlo odstraňuje pretrvávajúce lupiny. Technológia cieleného pôsobenia na vlasový korienok účinkuje čistiacim komplexom na pokožku hlavy a pilosebaceózny folikul tak, že odstraňuje lupiny priamo pri ich zdroji a predchádza ich návratu. Vitamín PP významne uľavuje od svrbenia.

Účinnosť

Účinok na pretrvávajúce lupiny preukázaný dermatológmi, expertmi na pokožku hlavy, v klinických testoch. Ľudia, ktorí ho používali, posúdili jeho vynikajúce kozmetické kvality:
- lesklé vlasy 92 %,
- pružné vlasy 90 %,
- ľahšie upravovateľné vlasy 84 %.

Výsledok

Od prvého použitia sú lupiny viditeľne eliminované a svrbenie je neutralizované. Po 3-týždňovej kúre je pokožka hlavy vyčistená, a to na dlhú dobu: 6 týždňov po ukončení kúry je pokožka hlavy stále bez lupín. Vlasy sú zdravé a plné života.

Odporúčaná aplikácia

Kúru používajte dvakrát týždenne po dobu 3 týždňov. Predĺžte si udržiavaciu starostlivosť s prípravkom KERIUM Mikroexfoliačný šampón proti lupinám. Časté použitie: Krémový šampón na suché lupiny alebo Gélový šampón na mastné lupiny.

Zloženie

hodnotenie

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Ukludnujuci ”

Sampon ukludnuje pokozku hlavy a netreba ho pouzivat stale. Staci nim obcas "prekladat" vasu klasicku vlasovu starostlivost. Pokozku hlavy nedrazdi, hlava z neho nestipe a ani nesvrbi.

La Roche-Posay odporúča

Zobraziť všetky prípravky v rade