Lipikar Baume AP+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay

Lipikar Baume AP+

Relipidačný balzam pre pokožku so sklonom k atopickému ekzému.
POMÁHA OBNOVOVAŤ KOŽNÚ BARIÉRU A UDRŽIAVAŤ ROVNOVÁHU MIKROBIÓMU. PROTI PODRÁŽDENIU, PROTI SVRBENIU. BEZ PARFUMU.

3337872418587 / 3337872418570
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Okamžite upokojuje. Pomáha odďaľovať akútne fázy extrémneho vysušenia pokožky a predlžovať obdobie pokoja pokožky so sklonom k atopickému ekzému. Stačí len 1 aplikácia denne!

200 ml tuba a 400 ml flakón s pumpičkou

Lipikar Baume AP+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay

Vlastnosti

Veľmi suchá a citlivá pokožka novorodencov, dojčiat, detí a dospelých so sklonom k atopickému ekzému a alergii.

Inovácia vyplývajúca z 25-ročného výskumu:

LIPIKAR BAUME AP+ s exkluzívnou patentovanou aktívnou ingredienciou Aqua Posae Filiformis pôsobí na 2 kľúčové faktory, ktoré ovplyvňujú stav pokožky so sklonom k atopickému ekzému: 

  • Pomáha obnovovať a udržiavať rovnováhu mikrobiómu.
  • Pomáha obnovovať a chrániť kožnú bariéru.

Zloženie je obohatené o niacínamid a maslo z karité (20 %) a je vyvinuté z minimálneho počtu ingrediencií vybraných pre svoju účinnosť a bezpečnosť. Nemastná, nelepivá textúra. Rýchle vstrebávanie pre uľahčenie a urýchlenie každodenného použitia. Bez parfumu. Vhodné aj pre pokožku alergickú na nikel.

Atopickej dermatitíde je možné predchádzať! Používanie emoliencia počas prvých troch týždňov života zmierňuje relatívne riziko rozvoja atopickej dermatitídy u vysoko rizikových detí, a to o 50 %. Vysoko rizikové deti sú novorodenci s rodičom alebo súrodencom, u ktorého je/bola diagnostikovaná atopická dermatitída, astma či alergická nádcha.  Najsilnejším a najrizikovejším faktorom atopickej dermatitídy je práve predchádzajúci výskyt tohto ochorenia v rodine.

Účinnosť

Aj pre novorodencov!

Klinicky preukázaná tolerancia na pokožke novorodencov.
TIP: Používanie emoliencia v rannej fáze života môže hrať zásadnú úlohu v prevencii atopickej dermatitídy.

Výsledok

Viac než okamžité upokojenie, Lipikar Baume AP+ odďaľuje fázu akútneho vzplanutia a extrémneho vysušenia u pokožky so sklonom k atopickému ekzému. Pokožka je pružná a jemná a znovu získava dlhotrvajúci komfort.

Odporúčaná aplikácia

Nanášajte jedenkrát denne na pokožku tváre a/alebo tela. Používajte na pokožku vyčistenú jemným prípravkom neobsahujúcim mydlo, ako napr. LIPIKAR SYNDET AP+. Pre okamžitú úľavu od pocitu svrbenia kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa majte pri sebe vždy LIPIKAR STICK AP+.

Zloženie

hodnotenie

Od: 

Vek: 30-39 roky

4

“ Recenzia ”

Môjmu synovi pri pravidelnom používaní veľmi pomáha. Oceňujem aj pumpičku, ktorá mi pomáha k rýchlejšej aplikácii krému na pokožku.

Od: 

Vek: 25-34 roky

5

“ najlepsi krém nie len pre deticky ”

O tomto kreme som sa dozvedela od svojej koznej lekarky, pocas tehotnestva sa mi extremne zhorsil atopicky ekzem. Odporucila mi tento krem a je super :)

Od: 

Vek: 35-44 roky

5

“ "liečenie ekzému" ”

tento krém som skúsila na odporúčanie mojej kožnej doktorky a som nesmierne spokojná. Používam ho už na celé telo, nielen postihnuté miesta.

Od: 

Vek: 35-44 roky

5

“ Spokojnosť s výrobkom ”

Odporúčam..

Od: 

Vek: 25-34 roky

5

“ Recenzia ”

Vrelo odporúčam, môj syn ( 18mesiacov) máva v zimnom období veľmi suchú pokožku na celom tele, vytvárajú sa mu červené suché mapy. Vyskúšali sme už mnoho prípravkov, ale zatiaľ nám pomohlo len toto. Používam to preventívne aj keď príznaky už nevidno.

La Roche-Posay odporúča

Zobraziť všetky prípravky v rade
Termálna voda z La Roche-Posay packshot from Termálna voda, by La Roche-Posay