Lipikar Syndet AP+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay

Lipikar Syndet AP+

Ultrajemný čistiaci krémový gél proti podráždeniu a svrbeniu pokožky
so sklonom k atopickému ekzému

3 337 875 537 308
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Už počas sprchovania pomáha zmierňovať prejavy pokožky so sklonom k atopickému ekzému.

400 ml pumpička a 200 ml tuba

Lipikar Syndet AP+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay

Vlastnosti

Veľmi suchá a citlivá pokožka novorodencov, dojčiat, detí a dospelých so sklonom k atopickému ekzému. Aj pre vlasovú pokožku dojčiat a na odstraňovanie šupín na pokožke hlavy detí.


Ultrajemné čistiace látky obohatené o maslo z karité a niacínamid v spojení s Aqua Posae Filiformis, exkluzívnou patentovanou aktívnou látkou, ktorá pôsobí proti prejavom na pokožke so sklonom k atopickému ekzému.

Atopickej dermatitíde je možné predchádzať! Používanie emoliencia počas prvých troch týždňov života zmierňuje relatívne riziko rozvoja atopickej dermatitídy u vysoko rizikových detí, a to o 50 %. Vysoko rizikové deti sú novorodenci s rodičom alebo súrodencom, u ktorého je/bola diagnostikovaná atopická dermatitída, astma či alergická nádcha.  Najsilnejším a najrizikovejším faktorom atopickej dermatitídy je práve predchádzajúci výskyt tohto ochorenia v rodine.

Účinnosť

Klinicky preukázaná tolerancia na pokožke novorodencov.

TIP: Používanie emoliencia v rannej fáze života môže hrať zásadnú úlohu v prevencii atopickej dermatitídy.

Výsledok

Okamžite upokojuje.
Pomáha posilniť kožnú bariéru a obnoviť rovnováhu mikrobiómu.

Odporúčaná aplikácia

Naneste malé množstvo prípravku do dlane. Aplikujte na navlhčenú pokožku. Jemne masírujte. Opláchnite. Neštípe v očiach.
Pre oddialenie vzniku dráždivých stavov vysušenej pokožky aplikujte po umytí relipidačný telový prípravok proti podráždeniu, napríklad LIPIKAR BALZAM AP+. Pre okamžitú úľavu od pocitu svrbenia kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa majte pri sebe vždy LIPIKAR STICK AP+.

Zloženie

hodnotenie

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ lipikar syndet ”

Používame tento výrobok skoro od narodenia u oboch dcér, a napriek ich sklonu k atopii majú pokožku jemnú, bez suchých miet. Výhodou je, že nie je parfumovaný.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ lipikar syndet ”

Používame tento čistiaci gél u oboch dcér takmer od narodenia, a napriek ich sklonu k atopii majú pokožku bez suchých miest. Výhodou je, že je neparfumovaný

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Lipikar syndet ”

Vyborny produkt, pouzivame ho u oboch dcer takmer od narodenia.Napriek sklonu k atopii maju pokozku krasnu, bez suchych miest. Vyhodou je, ze nie je parfumovany.

La Roche-Posay odporúča

Zobraziť všetky prípravky v rade
Termálna voda z La Roche-Posay packshot from Termálna voda, by La Roche-Posay