REDERMIC C UV packshot from Redermic, by La Roche-Posay

REDERMIC C
UV

Kompletný krém proti starnutiu pre citlivú pleť. Pevnosť. Jednotnosť.

3337872413728
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU b
SGU omega

Lepšia pevnosť pleti. Jemné vrásky sú vyhladené a hlboké vrásky redukované. Pleť je rovnomernejšia, začervenanie je viditeľne menšie.

40 ml tuba

Vlastnosti

Hlboké vrásky, strata pevnosti pleti, nezjednotená farba pleti.


Dermatologické znalosti: Citlivá pleť sa vyznačuje tendenciou byť viac náchylná k začervenaniu. V priebehu starnutia toto začervenanie zvýrazňuje stratu jednotnosti pleti a prispieva k tvorbe vrások a strate pevnosti.
Na základe tejto skúsenosti vyvinuli laboratóriá La Roche-Posay vzorec pre citlivú pokožku s optimálnou koncentráciou vitamínu C. Vitamín C je známy pre svoju účinnosť, pomáha stimulovať produkciu kolagénu a zmenšiť vzhľad hlbokých vrások.
Účinok je posilnený dvomi aktívnymi látkami:
- Manóza pre viditeľné zjednotenie pleti.
- Kyselina hyalurónová pomáha okamžite vyhladiť pokožku.
Obsahuje aj Madecassoside a Neurosensine, peptid, ktorý zbavuje citlivú pleť diskomfortu. S ochranou pred UV žiarením SPF 25 - PPD10 a filtračným systémom UVB SPF 25 - UVA PPD 10 pre zvýšenú ochranu pred škodlivými účinkami UVB a UVA, ktoré sú hlavnou príčinou starnutia pleti.
Novinka: svieža a vláčna textúra zanecháva pokožku matnú, zamatovú a nemastnú.

Výsledok

Lepšia pevnosť pleti. Jemné vrásky sú vyhladené a hlboké vrásky redukované. Pleť je rovnomernejšia, začervenanie je viditeľne menšie. Každým dňom je pleť jemnejšia, pružnejšia a má žiarivejší vzhľad.

Odporúčaná aplikácia

Ráno a/alebo večer na tvár a krk.

Zloženie

La Roche-Posay odporúča

Zobraziť všetky prípravky v rade