Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Novinka
pre citlivú detskú pokožku
VEĽMI VYSOKÁ OCHRANA, VODEODOLNÝ. NEZANECHÁVÁ BIELE STOPY.
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS MLIEKO SPF 50+ poskytuje veľmi vysokú širokospektrálnu ochranu (UVA, UVB) pre detskú pokožku. Nezanecháva biele stopy. Vysoko vodeodolný. Vyvinutý pre citlivú detskú pokožku. Nové, ekologicky šetrné balenie. Na výrobu tuby sa používa kartón, vďaka čomu sa znižuje spotreba plastu o 75 %*. Zloženie ohľaduplnejšie k podmorskému životu.
* V porovnaní s podobnými plastovými tubami.

POUŽITIE: 
Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu. Nezostávajte na slnku dlho, ani keď používate ochranný prostriedok. Tento produkt nepredstavuje 100 % ochranu. Aplikujte bezprostredne pred slnečnou expozíciou. Na udržanie ochrany aplikujte produkt opakovane v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. Pre dobrú ochranu detí používajte pokrývku hlavy, tričko a okuliare. Vyhnite sa oblasti okolo očí. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite veľkým množstvom vody.
Ľahká textúra.
Nemastný.
Nezanecháva biele stopy.
S termálnou vodou z La Roche-Posay.
VEĽMI VYSOKÁ OCHRANA, VODEODOLNÝ. NEZANECHÁVA BIELE STOPY.
Pre citlivú detskú pokožku.
Hypoalergénny. Fotostabilný.
Nové ekologické balenie obsahuje kartón pochádzajúci z EÚ a certifikovaný FSC či PEFC.
Patentovaná filtračná technológia XL-PROTECT ponúka veľmi vysokú širokospektrálnu ochranu proti UVA/UVB žiareniu a pomáha chrániť proti poškodeniu spôsobenému vplyvom znečistenia a infračerveného žiarenia. 
Testované pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.
Testované na alergie. Bez parfemácie.
Opaľovacie prípravky La Roche-Posay Anthelios odporúča 60 000 dermatológov z celého sveta*

* Zdroj: Prieskum trhu s dermokozmetikou vykonaný spoločnosťou  AplusA a ďalšími partnermi v období od januára 2021 do júla 2021 medzi dermatológmi v 34 krajinách, čo predstavuje viac než 82 % celosvetového HDP.

Po otvorení spotrebujte do:
12 mesiacov
  • Tuba
  • Širokospektrální ochrana. 
    Vodeodolný.
    Nezanecháva biele stopy.
  • Deti
  • Tvár a telo

HLAVNÉ INGREDIENCIE
POZRIME SA DOVNÚTRA

XL-PROTECT

ŠIROKOSPEKTRÁLNY OCHRANNÝ FILTER.
Účinná kombinácia UV filtrov a antioxidantov, ktorá presahuje rámec širokospektrálnej ochrany pred UVA a UVB žiarením, chráni pokožku pred poškodením ďalšími agresormi, ako sú infračervené žiarenie a znečistenie.

GLYCERÍN

PRE HYDRATÁCIU A POCIT KOMFORTU.
Glycerín po prvej aplikácii pomáha pleť hydratovať a zvlhčovať.

TERMÁLNÁ VODA

Upokojujúce a antioxidačné vlastnosti. Účinne chráni pred voľnými radikálmi, ktoré vznikajú v dôsledku UVA a UVB žiarenia.
AQUA / WATER / EAU ● GLYCERIN ● C12-15 ALKYL BENZOATE ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● ALCOHOL DENAT. ● BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ● DIISOPROPYL SEBACATE ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● DROMETRIZOLE TRISILOXANE ● PROPYLENE GLYCOL ● DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE ● DIMETHICONE ● SYNTHETIC WAX ● TITANIUM DIOXIDE [NANO] / TITANIUM DIOXIDE ● POTASSIUM CETYL PHOSPHATE ● ALUMINUM HYDROXIDE ● AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE ● CAPRYLYL GLYCOL ● DISODIUM EDTA ● GLYCERYL STEARATE ● HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE ● ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE ● MYRISTIC ACID ● PALMITIC ACID ● PEG-100 STEARATE ● PENTYLENE GLYCOL ● PHENOXYETHANOL ● SODIUM CHLORIDE ● STEARIC ACID ● TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID ● TOCOPHEROL ● TRIETHANOLAMINE ●

N283081/1

PREUKÁZANÉ
OKAMŽITÁ A DLHODOBÁ ÚČINNOSŤ

Ekologicky šetrná papierová tuba. 
Prvá generácia tuby vyrobená z kartónu, na ktorej výrobu sa použilo o 75 % menej plastu.
Pokožka je hydratovanejšia a vyživená: 91 %*
Textúra kĺže po pokožke: 92 %*
Produkt sa rýchlo nanáša: 92 %*
 
* Sebahodnotenie, 55 detí vo veku od 3 do 12 rokov. 90 % fototyp I a II. 100 % citlivá pleť, t=3 týždne. 

IDEÁLNE RIEŠENIE

ANTHELIOS VÍŤAZNÉ TRIO

ANTHELIOS je priekopníkom na trhu s opaľovacími prípravkami. Širokospektrálna a vysoká ochrana je výsledkom viac než 25 rokov pokročilého klinického výskumu v oblasti opaľovacích prípravkov a starostlivosti o pokožku citlivú na slnko.
"MUST-HAVE" PRE IDEÁLNE DETSKÉ PRÁZDNINY
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS MLIEKO SPF 50+ poskytuje veľmi vysokú š...
Objavte
ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS ULTRAĽAHKÝ SPREJ SPF 50+/UVA-PF 36 poskytuje širokosp...
Objavte
Termálna voda z La Roche-Posay je bohatá na selén a oligo prvky a vede...
Objavte

KTORÝ JE PRE VÁS VHODNÝ?

ALEBO

OBJAVTE ĎALŠIE 
PRÍPRAVKY Z TOHTO RADU

ANTHELIOS je priekopníkom na trhu s opaľovacími prípravkami. Širokospektrálna a vysoká ochrana je výsledkom viac než 25 rokov pokročilého klinického výskumu v oblasti opaľovacích prípravkov a starostlivosti o pokožku citlivú na slnko.

Vedeli ste, že…?

LA ROCHE-POSAY je značka č.1 odporúčaná dermatológmi z celého sveta.

Zdroj: Prieskum trhu s dermokozmetikou vykonaný spoločnosťou AplusA a ďalšími partnermi v období od januára 2021 do júla 2021 medzi dermatológmi v 34 krajinách, čo predstavuje viac než 82 % celosvetového HDP.