Zlaté pravidlá

4 pravidlá pre správnu starostlivosť o pokožku na slnku

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_RegleDor_default.jpg

Ak chcete zabrániť poškodeniu svojho zdravia vplyvom slnka, chráňte svoju pokožku pred každou slnečnou expozíciou. 4 pravidlá, ktoré zamedzia všetkým rizikám.

Rule 1

Vyhnite sa expozícii v čase najväčšieho slnečného žiarenia

Rule 2

Deti do troch rokov nevystavujte priamemu slnku

Ak je expozícia nevyhnutná, oblečenie predstavuje najefektívnejší spôsob ochrany. Po kúpaní osušte dieťa uterákom a opakujte aplikáciu ochranného prípravku pre deti. Textúra prípravku by mala byť odolná vode a piesku a mala by byť viditeľná pri aplikácii.

Rule 3

Chráňte sa oblečením, klobúkom a slnečnými okuliarmi s UV filtrom

Nie všetko oblečenie poskytuje rovnakú úroveň ochrany: účinnosť záleží na type látky. Výrobcovia vyvinuli špecifické oblečenie s ochranou pred UV žiarením použitím rôznych techník: veľmi husto tkané vlákna alebo textílie doplnené o slnečné filtre. Čierna chráni viac než biela. Ochrana sa zmenšuje s vlhkosťou.

Rule 4

Aplikujte dostatočné množstvo prípravku

„Dve vrstvy sú lepšie než jedna.“ Nezabudnite na uši, krk a priehlavky.
Aplikáciu opakujte zhruba každé dve hodiny alebo po kúpaní alebo výraznom potení (aj v prípade vodovzdornej formuly). Existuje celý rad textúr (krém, fluidná emulzia, gél, telové mlieko, tyčinka) vyhovujúcich všetkým preferenciám a potrebám. Skutočne bolo preukázané, že používatelia s väčšou pravdepodobnosťou opakujú aplikáciu, keď im vyhovuje textúra, čo podporuje účinnosť ochrany.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články