0
Späť na laroche-posay.sk
Save your skin

Anthelios od La Roche-Posay: veľmi vysoká ochrana v službách citlivej pleti

Laboratóriá La Roche-Posay úzko spolupracujú s dermatológmi z celého sveta, sú vždy na špičke vo výskume a neustále pracujú na zdokonaľovaní radu ANTHELIOS XL, aby sme mohli ponúknuť fotoprotekčné prípravky spájajúce veľmi vysokú ochranu, toleranciu pre citlivú pokožku a komfort pri aplikácii.

Anthelios: Značka La Roche-Posay už takmer 30 rokov vyvíja a propaguje dermokozmetické fotoprotekčné prípravky pre citlivú pleť vystavenú slnečnému žiareniu.

Počas uplynulých 30 rokov značka La Roche-Posay stále inovuje a vylepšuje zloženie radu Anthelios s hlavným cieľom: ponúknuť citlivej pleti optimálnu ochranu pred slnkom tak, aby bola chránená pred nevratným poškodením spôsobeným slnečným žiarením (starnutie, slnečná intolerancia, fotoindukované ochorenia atď.).

Anthelios bol prvou značkou, ktorá využila exkluzívne filtračné systémy: Mexoryl SX™ v roku 1992 a Mexoryl XL™ v roku 1998. Anthelios, vždy na poprednom mieste v inovácii, bol priekopníckym radom ponúkajúcim účinnú ochranu proti UVB a UVA žiareniu bez kompromisu na toleranciu.

Čísla:

24 klinických štúdií, ktoré preukazujú ochranný účinok prípravkov Anthelios pri ochoreniach súvisiacich so slnkom.

Unikátne textúry pre pokožku chránenú počas celého roka

Aj keď je ochrana pred UV žiarením dôležitá počas celého roka, fotoprotekcia by sa mala líšiť v závislosti od ročného obdobia, intenzity slnečnej expozície a typu pleti.

Prípravky Anthelios sú k dispozícii v niekoľkých formátoch, textúrach a ochranných faktoroch, aby uspokojovali špecifické potreby. Anthelios ponúka riešenie fotoprotekcie pre celú rodinu: dospelých, deti a dojčatá. K dispozícii sú ochranné faktory SPF 50+ a SPF 30, prípravky sú navrhnuté na mieru každému typu pleti a pre každú slnečnú expozíciu.

NAJLEPŠIA OCHRANA PROTI SLNKU PRE MŇA

Náš postup v 3 krokoch, ako sa chrániť pred rakovinou kože

Preview : False
loading : 0,766 sec