0
Späť na laroche-posay.sk
Save your skin

Dospelí a deti: sme si pod slnkom všetci rovní?

Deti sú omnoho zraniteľnejšie voči UV žiareniu, pretože ich pokožka je jemnejšia než tá naša. Ako ju najlepšie chrániť?

Anthelios Dermo-Pediatrics: určené špeciálne pre deti

Anthelios Dermo-Pediatrics je rad fotoprotekčných prípravkov pre citlivú detskú pokožku, k dispozícii sú rôzne formáty, vrátane 40 ml verzie do vrecka (tá sa ľahko zmestí do tašky pri vonkajších aktivitách). Prípravky sú vysoko vodoodolné, bez parfumu, a sú testované pod dermatologickou kontrolou, aby mohli byť používané deťmi. Jemná textúra sa ľahko nanáša a ponúka vysoký ochranný faktor bez kompromisov na toleranciu.

Prevencia začína v útlom veku

Pomôžte deťom porozumieť slnku a vysvetlite im, ako sa chrániť. Pomocou „Dobrodružstvá Helia & Helie na pláži!" deti od najútlejšieho veku naučte štyri zlaté pravidlá ochrany pred slnkom.

Výchova ochrany pred slnkom: tajomstvo dobre chránenej pokožky

Je veľmi dôležité deti naučiť, že slnko je nebezpečné. Môžete ich napríklad naučiť, aby:

  • sa vyhýbali obedňajšiemu slnku
    Medzi 12. a 16. hodinou sú lúče UV žiarenia najnebezpečnejšie. Ukážte deťom, ako čítať tieň: keď je menší než ony, je čas sa slnku vyhnúť.
  • boli opatrné v každej situácii
    Deti sú intenzívnemu slnečnému žiareniu vystavené nielen na pláži, ale aj v parku a počas všetkých vonkajších aktivít: vždy musia byť maximálne chránené.
  • často nanášali krém
    Vysoký ochranný faktor nepredstavuje neobmedzenú ochranu. Pre zachovanie účinnej ochrany je nutné opaľovací prípravok nanášať každé dve hodiny a po kúpaní, a to v dostatočnom množstve.

Oblečenie: najlepšia ochrana

Počas prázdnin strávi tretina detí priemerne 15 hodín týždenne v plavkách: a to je príliš! Najlepšou ochranou pred UV žiarením sú slnečné okuliare, pokrývka hlavy a oblečenie tmavej farby.

NAJLEPŠIA OCHRANA PROTI SLNKU PRE MŇA

Náš postup v 3 krokoch, ako sa chrániť pred rakovinou kože

Preview : False
loading : 1,326 sec