0
Späť na laroche-posay.sk
Save your skin

La Roche-Posay. Určené pre dermatológiu. S ohľadom na životné prostredie.

La Roche-Posay je dermatologická značka s jasnou misiou: podporovať a chrániť verejné zdravie. Aby to mohla dosiahnuť, vyvíja prípravky ochrany pred slnkom s maximálnou účinnosťou, ktoré sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu a najzraniteľnejšiu pleť. La Roche-Posay má ale ešte jednu hlavnú úlohu: zodpovednosť k životnému prostrediu. Značka zohľadňuje dopad na životné prostredie v každej fáze výroby a dôkladne skúma potenciálny dopad každej ingrediencie. Okrem ekotoxikologického testovania La Roche-Posay pracuje na ambicióznych dlhodobých projektoch v oblasti životného prostredia a sociálnej oblasti a je súčasťou programu Sharing Beauty With All (SBWA).


Vytváranie bezpečnej ochrany pred slnkom…

Slnečné filtre sú komplexnými zložkami a nie všetky prípravky ochrany pred slnkom sú si rovné.
Značka La Roche-Posay sa zameriava na to, aby ponúkala najúčinnejšiu širokospektrálnu ochranu aj pre tú najcitlivejšiu pleť, od bábätiek až po seniorov. Laboratóriá La Roche-Posay preto vytvárajú fotostabilné zloženie s najvyšším SPF a UVA-PF faktorom (označenie pre UVB a UVA ochranu) a využívajú starostlivo kalibrovanú zmes filtrov pre širokospektrálnu ochranu proti UVB, UVA žiareniu a ochranu proti dlhovlnnému UVA žiareniu.


Bez kompromisu, čo sa týka dopadu na životné prostredie

La Roche-Posay ako člen programu SBWA dohliada na to, aby 100 % surovín obsiahnutých v zložení prípravkov bolo starostlivo testovaných z hľadiska vplyvu na životné prostredie. Dodržiava 4 kritériá:

  • Biologická odbúrateľnosť
  • Dopad na vodné organizmy
  • Obnoviteľnosť
  • Použitie ekologických chemických postupov pri výrobe


Aké štandardy La Roche-Posay garantuje vo svojich opaľovacích prípravkoch?

La Roche-Posay si kladie s každým novo vyvíjaným produktom výzvu: maximalizovať účinnosť, toleranciu a kozmetické vlastnosti a minimalizovať dopad na životné prostredie. Značka spolupracuje so špecializovaným ekotoxikologickým laboratóriom, aby zhodnotila dopad na životné prostredie. Umožňuje vyvíjať inovatívne metódy pre hodnotenie ingrediencií a dopadu zloženia našich produktov na morské ekosystémy.


Čo filtre Mexoryl SX a XL, sú pre životné prostredie bezpečné?

Dopad na životné prostredie u oboch týchto filtrov bol dôkladne testovaný, a to prísnejšie, než je požadované regulačnými smernicami. Ekotoxikologické testy preukázali, že ani extrémna koncentrácia týchto dvoch filtrov v morskej vode nemá žiadna vplyv na bielenie koralov.


Ochrana pokožky, rešpekt k životnému prostrediu

Značka La Roche-Posay čerpá z detailného výskumu každej použitej suroviny a posudzuje jej environmentálny profil. La Roche-Posay vytvára premyslené zloženia ingrediencií, ktoré spájajú klinicky preukázanú účinnosť s čo najmenším dopadom na životné prostredie. Tieto ingrediencie ponúkajú pokožke tak príjemný pocit, že sme si istí, že celá rodina bude chcieť opaľovací krém nielen aplikovať, ale aj opätovne nanášať. Rad Anthelios je odporúčaný dermatológmi po celom svete, pretože chráni aj tú najcitlivejšiu pokožku svojím bezpečným zložením, ktoré ukazuje, že zábava na slnku ide ruka v ruke s optimálnou ochranou.

NAJLEPŠIA OCHRANA PROTI SLNKU PRE MŇA

Náš postup v 3 krokoch, ako sa chrániť pred rakovinou kože

Preview : False
loading : 1,321 sec