Odporúčané viac než 90 000 dermatológmi

La Roche-Posay a dermatológovia:
unikátne partnerstvo v službách citlivej pleti

Img_La Roche-Posay a dermatológovia: unikátne partnerstvo v službách citlivej pleti

Dermatologické laboratórium La Roche-Posay, ktoré vzniklo vďaka spojeniu termálnej vody s výnimočnými účinkami a vysokej odbornosti špecialistov na citlivú pleť, spolupracuje s 90 000 dermatológmi po celom svete. Je to nefalšované spoločenstvo založené na štyridsaťročnom vzťahu, ktorý výrazne prekračuje bežnú starostlivosť o citlivú pleť. Spolupráca na exkluzívnych klinických štúdiách, prepojenie vysokej odbornosti v oblasti dermatológie, príspevky k priebežnému vzdelávaniu a spoločensky zodpovedné činnosti... Každý deň pomáhame svojou spoluprácou s odborníkmi na starostlivosť o pleť ľuďom s citlivou pleťou k lepšiemu životu.

Porozumieť potrebám, nachádzať riešenia

Cieľom našich pleťových prípravkov vytváraných podobne ako liečebné doplnky je pomôcť dermatológom znížiť dávkovanie, zlepšiť dodržiavanie liečby a dokonca obmedziť výskyt niektorých vedľajších účinkov liečebných postupov, ktoré sa prejavujú na koži. Aby sme mohli vyvíjať také produkty, ktoré sú dokonale prispôsobené potrebám dermatológov tak z hľadiska účinnosti, ako znášanlivosti a kozmetickej funkcie, treba s dermatológmi veľmi úzko spolupracovať. A to musí platiť pre celý proces vývoja pleťového prípravku, od prvotného nápadu po začatie
 
prísneho klinického testovania.

v_article_19955_01_NEW.jpg (LP602017)

Na schôdzach nášho európsko-brazílskeho vedeckého výboru sa schádza spolu 15 dermatológov z rôznych krajín, čo predstavuje hodnotnú príležitosť na zdieľanie skúseností a diskusiu. Pre nás tieto diskusie predstavujú príležitosť lepšie porozumieť potrebám citlivej pleti a pokožky so sklonom ku kožným chorobám a zároveň tých, ktorí ju liečia. Dokonalým príkladom takého spojenia inovatívnej práce Dermatologického laboratória La Roche-Posay a poznatkov odborníkov z terénu je
  Lipikar Baume AP+, ideálny zvláčňujúci krém pre starostlivosť o veľmi suchú pokožku aj pokožku so sklonom k atopii, ktorý svoju účinnosť preukázal napríklad v observačnej štúdii prebiehajúcej v desiatich krajinách, kde došlo k zníženiu výskytov vzplanutia ekzému u 1 256 detí.
1.

Záväzok spoločenskej zodpovednosti zdieľaný s dermatológmi

v_logo-fondation_LRP.jpg

Od svojho založenia v roku 1995 predstavuje Nadácia La Roche-Posay konkrétny dôkaz nášho záväzku v oblasti dermatológie. Každý rok udeľuje granty mladým výskumníkom a podporuje spoločensky zodpovedné iniciatívy, ktorých cieľom je zlepšovať kvalitu života pacientov.

Zistiť viac

Naše skúsenosti v službách profesionálov

„Začalo to pred pätnástimi rokmi v Španielsku stretnutím predsedu Španielskej dermatologickej spoločnosti a Dermatologického laboratória La Roche-Posay,“ spomína Claire Sentenacová, riaditeľka oddelenia pre medzinárodnú komunikáciu v oblasti lekárstva v spoločnosti La Roche-Posay. Inde nevídaná spolupráca viedla k začatiu lekárskeho vzdelávania, ktorého cieľom je zvyšovať povedomie mladých dermatológov o vzniku nových liečebných postupov a význame ochrany pred slnečným žiarením.

Táto iniciatíva dnes funguje v 18 krajinách a udáva smer mnohým ďalším aktivitám spoločnosti La Roche-Posay na podporu činnosti dermatológov. Priebežné vzdelávacie programy, on-line školenia, vedecké publikácie,
  workshopy korektívneho líčenia, školy atopie, podpora "Melanoma Days",
 
atď. – to všetko sú aktivity, ktoré každý deň podnikáme po boku zdravotníkov, aby sme zlepšili život ľudí s citlivou pleťou alebo tých, ktorí trpia kožným ochorením.

Sieť profesionálov, s ktorými spolupracujeme

Dialóg s dermatológmi nekončí uvedením našich produktov na trh. Vďaka pravidelnému kontaktu s rozsiahlou sieťou zdravotníkov, ktorý sprostredkovávajú naši zástupcovia, neustále zhromažďujeme informácie o aktuálnych skúsenostiach, ktoré majú pacienti s našimi produktmi. Tento proces je na prehlbovanie našich znalostí a vývoj ešte účinnejších prípravkov starostlivosti o pleť zásadný.

1Observačná štúdia na 2 060 deťoch v 10 krajinách.