• Domov>
  • Mamičky testovali Lipikar sprchový gél a Lipikar mlieko

Mamičky testovali Lipikar sprchový gél a Lipikar mlieko

V spolupráci s portálom Modrý Koník v septembri prebiehalo testovanie prípravkov z radu Lipikar, ktoré sú primárne určené pre veľmi suchú pokožku: sprchový gél Lipikar Gel Lavant a telové mlieko Lipikar Lait.

Ako testovanie prebiehalo?

Lipikar je rad, ktorý zahŕňa  okrem prípravkov pre pokožku so sklonom k atopickému ekzému aj prípravky pre pokožku suchú až veľmi suchú. Lipikar Telové mlieko je vhodné pre celú rodinu (od dojčiat až po seniorov), ponúka 48h upokojenie a hydratáciu pokožky. Lipikar Upokojujúci a ochranný sprchovací gél telové mlieko skvelo dopĺňa, pretože jemne čistí a chráni pokožku celej rodiny a zároveň rešpektuje fyziologické pH pokožky. Práve tieto dva prípravky boli súčasťou testovania na Modrom Koníkovi.

Výsledky nás veľmi potešili! 10 z 10 testujúcich mamičiek by svojim známym a rodine odporučilo telové mlieko Lipikar Lait a 9 z 10 testujících mamičiek by odporučilo sprchový gél Lipikar Gel Lavant.

Prečítajte si krásne reakcie, ktoré nám naše testerky napísali:

Zdenka (34 rokov, 1 dieťa) -  „Zanechali vo mne pozitívny dojem, napriek vyššej cene si myslím, že človek dostane naozaj kvalitu a určite ich odporúčam každému, kto má problémovú pokožku a už nevie čo by na ňu mohlo pomôcť." Celú recenziu nájdete TU.

Martina (40 rokov, 3 deti) - „Keďže som produkty otestovala na vlastnej koži, môžem potvrdiť, že meno značky La Roche-Posay má dobrý chýr opodstatnene. Bola som príjemne prekvapená.Ako výrobca sľubuje, Lipikar Gel lavant nedráždi oči, ani tie najfajnovejšie očká našej princeznej. Jeho veľkou výhodou je, ze jedným výrobkov si dokážeme umyť celé telo, vrátane vlasov, intímnych partii až po päty. Mlieko sa veľmi rýchlo vsakuje do pokožky, nezanecháva mastný film, tým pádom neznečisťuje oblečenie. Konzistencia veľmi príjemná aj na dotyk, hustota na 1." Celú recenziu nájdete TU.

Zdenka (31 rokov, 2 deti) - „Moje dojmy po mesačnej skúsenosti boli perfektné. Skúsila som veľa výrobkov a po každom som cítila pokožku veľmi napnutú a po testovaní LIPIKAR upokojujúci ochranný sprchový gél, môžem zdôrazniť, že tento problém už nemám." Celú recenziu nájdete TU.

Lucia (34 rokov, 2 deti) - „Oba výrobky sú univerzálne a vhodné pre celú rodinu, čo ocenia najmä ľudia, ktorí majú radi minimalizmus a nevyžívajú sa vo fľaštičkami preplnenej kúpeľni." Celú recenziu nájdete TU.

Lucie (30 let, 2 děti) – „Konkrétně tyto dva výrobky doporučuji! Nejen svým známým, ale všem, které také trápí suchá a citlivější pokožka. Za mě vede jednoznačně mléko a určitě bude mít místo v naší koupelně a mé kabelce. Nevyjdu bez něho z domu!“ Celou recenzi najdete ZDE

kido_modry konik

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články