0
Späť na laroche-posay.sk
Save your skin

Ochrana pred slnkom bez kompromisu, vytvorená špeciálne pre dojčatá

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\saveyourskin\v_article_30939.jpg

Dermatológovia a pediatri sa jednoznačne zhodujú: deti mladšie ako 3 roky by nikdy nemali byť vystavované priamemu slnku. Pokožka dojčiat reaguje na slnko a UVA a UVB žiarenie omnoho citlivejšie než pokožka dospelých. Najmä dojčatá teda potrebujú prípravky s veľmi vysokou ochranou, ktoré budú pre ich jemnú pokožku dostatočne jemné a šetrné.

Chráňte svoje deti pred slnkom.

Priama slnečná expozícia nie je pediatrami a dermatológmi vôbec odporúčaná. Je však dôležité svoje deti chrániť aj počas nepriamej slnečnej expozície.

Čísla:

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\SkinChecker3\images-dyn\i_anthelios_protection_picto.gif

K 50 až 80 % poškodenia pokožky vplyvom UV žiarenia dochádza počas detstva a obdobia adolescencie*.
Je preto veľmi dôležité deti (a to aj tie malé) naučiť, ako sa na slnku správne chrániť.

* Robinson JK et al. Summertime sun protection used by adults for their children. J Am Acad Dermatol 2000

Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+: veľmi vysoká ochrana navrhnutá špeciálne pre dojčatá počas nepriamej slnečnej expozície.

Zloženie prípravku Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+  je vysoko minimalistické preto, aby rešpektovalo jemnú pokožku dojčiat a zároveň ponúklo veľmi vysokú ochranu pred UVA a UVB žiarením. Bez kompromisu na toleranciu obsahuje správne množstvo ingrediencií, ktoré boli prísne vyberané pre svoju bezpečnosť.


Anthelios Dermo-Pediatrics s SPF 50+ a veľmi vysokou ochranou proti UVA žiareniu (dvojnásobne prísnejšie než Európske štandardy definujúce veľmi vysokú ochranu u opaľovacích prípravkov) bol navrhnutý špeciálne pre potreby pokožky dojčiat starších ako 6 mesiacov pre pobyt na nepriamom slnku. Hydratačné a ošetrujúce zloženie, obohatené o prírodne maslo z karité, upokojuje a posilňuje kožnú bariéru malých detí. Prípravok je možné aplikovať kedykoľvek počas dňa na „nezakryté" oblasti pokožky pri vykonávaní vonkajších aktivít.


Anthelios Dermo-Pediatrics zanecháva na pokožke detí ľahký biely film, aby mamičkám uľahčil rýchlo si všimnúť nechránených, nenakrémovaných častí tela.


Testované pod pediatrickou a dermatologickou kontrolou.
Testované na atopickej pokožke dojčiat.

NAJLEPŠIA OCHRANA PROTI SLNKU PRE MŇA

Náš postup v 3 krokoch, ako sa chrániť pred rakovinou kože

Preview : False
loading : 1,188 sec