0
Späť na laroche-posay.sk
Save your skin

Opaľovacie prípravky Anthelios: Dávajú vám náskok v prevencii rakoviny kože

Slnečná expozícia a UV žiarenie môžu spôsobiť vznik nových materských znamienok, a tie pôvodné premeniť na rakovinové lézie, ochrana vašej kože pred slnkom je preto hlavnou obranou pred rakovinou kože.

Dozerajte na svoje materské znamienka a dodržiavajte na slnku stanovené pravidlá uvedené nižšie. Dôsledne ich zaraďte do svojej každodennej rutiny - pamätajte si, rakovina kože sa vyvíja časom a vy hráte dlhú hru.

  • Vyhnite sa slnečnej expozícii v čase, kedy je slnko najsilnejšie (medzi 11:00 a 15:00).
  • Noste klobúky, tričká s dlhým rukávom a ďalšie ochranné oblečenie.
  • Používajte širokospektrálny opaľovací prípravok, ktorý poskytuje ochranu pred UVA aj UVB žiarením.
Uistite sa, že obsahuje aspoň SPF 30 a nanášajte ho každé dve hodiny.

86 % prípadov melanómu je pripisovaných expozícii ultrafialovej (UV) radiácii zo slnka.*

V La Roche-Posay máme záväzok pomôcť vám so všetkým, čo môžete urobiť pri prevencii rakoviny kože. To znamená aj to, že vám poskytneme najpokročilejšiu technológiu v ochrane pred slnkom na trhu: Anthelios.


ANTHELIOS: PRETOŽE ZDRAVIE VAŠEJ KOŽE JE NAŠOU PRIORITOU

Rad Anthelios s vysokým SPF je odporúčaný 25 000 dermatológmi po celom svete. Tieto širokospektrálne opaľovacie prípravky obsahujú našu patentovanú technológiu XL-Protect, ktorá je výsledkom dôkladného výskumu a rozsiahlej klinickej dokumentácie.

Anthelios poskytuje optimálnu ochranu pred UVA a UVB žiarením a je k dispozícii v rôznych textúrach, aby vyhovoval rozličným situáciám. Je navrhnutý na upokojenie a ochranu aj tých najcitlivejších typov pleti a vyberať môžete napríklad rýchlo sa vstrebávajúci zafarbený krém, ultraľahký fluid, gél-krém na mastnú pleť, hydratačné mlieko a jemné prípravky navrhnuté špeciálne pre deti.

Pokiaľ do svojej rutiny starostlivosti o pleť začleníte účinné opaľovacie prípravky ako Anthelios, môžete zamedziť rozvoju abnormalít materských znamienok a predísť tak rakovine kože. Aj keď budete dodržiavať ideálnu prevenciu, je dôležité si materské znamienka pravidelne kontrolovať a dávať pozor na podozrivé zmeny veľkosti, tvaru či farby. Pre úspešnú liečbu rakoviny kože je kľúčová včasná detekcia.

*Parkin DM, Mesher D, Sasieni P. Cancers attributable to solar (ultraviolet) radiation exposure in the UK in 2010. Br J Cancer 2011; 105:S66-S69.

NAJLEPŠIA OCHRANA PROTI SLNKU PRE MŇA

Náš postup v 3 krokoch, ako sa chrániť pred rakovinou kože

Preview : False
loading : 0,781 sec