#ChranteSvojuPokozku

Chráňte pokožku vás a vašich blízkych.
Kontrolujte si znamienka, chráňte sa pred UV žiarením a správajte sa slnku zodpovedne.


Stiahnite si
metódu ABCDE

Starostlivosť o pokožku po slnečnej expozícii

v_article-caring-after-sun.jpg

Vaša pokožka je v lete vystavená drsným podmienkam. Slnko, piesok, vietor, slaná voda… všetky tieto faktory môžu pokožku narušiť a podráždiť. Pre regeneráciu pokožky: aplikujte obnovujúcu starostlivosť po opaľovaní.

Pre rehydratáciu pokožky na konci dňa

Nevyhnutnou súčasťou letnej rutiny je aplikácia prípravku po opaľovaní, ktorý ochráni hydrolipidový film a ochrannú kožnú bariéru. Reparačný koncentrovaný gélovo-krémový prípravok Posthelios je obohatený o relipidačné zložky, ktoré pomáhajú k obnove tohto filmu. Po večernej sprche aplikujte na všetky oblasti pokožky, ktorá bola vystavená slnku.

Pre upokojenie začervenania

Aj keď všetci vieme, aká dôležitá je účinná fotoprotekcia zabraňujúca slnečnému erytému (známy skôr pod názvom slnečné spálenie), niekedy je naša pokožka po dni strávenom na pláži začervenaná a teplá. Pre upokojenie tejto reakcie je Posthelios obohatený o upokojujúce zložky, ktoré poskytujú okamžitú úľavu.

Zvoľte tú správnu fotoprotekciu

S radom Anthelios získate vysoký ochranný faktor s textúrami prispôsobenými pre všetky typy pokožky a pre všetky podmienky slnečnej expozície.

Pre predĺženie opálenia po návrate z dovolenky

A na záver pripomeňme nasledujúce - nezabudnite, že ochranný faktor nezabraňuje opáleniu. Naopak vám pomôže docieliť jednotnejšie a dlhšie trvajúce opálenie. Každodenné používanie prípravku po opaľovaní ako napríklad Posthelios vám pomôže udržať si zdravé opálenie aj niekoľko týždňov po dovolenke.

Benefity termálnej vody z La Roche-Posay

Ideálnym riešením pre upokojenie podráždenej pleti je tiež Termálna voda z La Roche-Posay. Unikátna kombinácia minerálov a stopových prvkov jej dodáva prirodzene upokojujúce a antioxidačné účinky.