#ChranteSvojuPokozku

Chráňte pokožku vás a vašich blízkych.
Kontrolujte si znamienka, chráňte sa pred UV žiarením a správajte sa slnku zodpovedne.


Stiahnite si
metódu ABCDE

Nekompromisná ochrana pred slnkom špeciálne navrhnutá pre dojčatá

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\SkinChecker3\images-dyn\v_article-babies-protection.jpg

Dermatológovia a pediatri sa jednoznačne zhodujú: deti mladšie ako 3 roky by nikdy nemali byť vystavené priamemu slnku. Pokožka dojčiat reaguje na slnko a UVA a UVB žiarenie omnoho citlivejšie než pokožka dospelých. Najmä dojčatá preto potrebujú prípravky s veľmi vysokou ochranou, ktoré budú pre ich jemnú pokožku dostatočne jemné a šetrné.

Chráňte svoje deti pred slnkom.

Priama slnečná expozícia nie je pediatrami a dermatológmi vôbec odporúčaná. Je však dôležité svoje deti chrániť aj počas nepriamej slnečnej expozície.

Čísla:

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\SkinChecker3\images-dyn\i_anthelios_protection_picto.gif


K 50 až 80 % poškodenia pokožky vplyvom UV žiarenia dochádza počas detstva a obdobia adolescencie.*
Je preto veľmi dôležité deti (a to aj tie malé) naučiť, ako sa na slnku správne chrániť.

* Robinson JK et al. Summertime sun protection used by adults for their children. J Am Acad Dermatol 2000

Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+: veľmi vysoká ochrana navrhnutá špeciálne pre dojčatá počas nepriamej slnečnej expozície.

Zloženie prípravku Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+  je vysoko minimalistické preto, aby rešpektovalo jemnú pokožku dojčiat a zároveň ponúklo veľmi vysokú ochranu pred UVA a UVB žiarením. Bez kompromisu na toleranciu obsahuje správne množstvo ingrediencií, ktoré boli prísne vybraté pre svoju bezpečnosť.


Anthelios Dermo-Pediatrics s SPF 50+ s veľmi vysokou ochranou proti UVA žiareniu (dvojnásobne prísnejšou než Európske štandardy definujúce veľmi vysokú ochranu opaľovacích prípravkov) bol navrhnutý špeciálne pre potreby pokožky dojčiat starších ako 6 mesiacov pre pobyt na nepriamom slnku. Hydratačné a ošetrujúce zloženie, obohatené o prírodné maslo z karité, upokojuje a posilňuje kožnú bariéru malých detí. Prípravok možno aplikovať kedykoľvek počas dňa na „nezakryté" oblasti pokožky pri vonkajších aktivitách.


Anthelios Dermo-Pediatrics zanecháva na pokožke detí ľahký biely film, aby mamičkám uľahčil rýchlo si všimnúť nechránené, nenakrémované časti tela.Testované pod pediatrickou a dermatologickou kontrolou.
Testované na atopickej pokožke dojčiat.