Zamerané na...

Skrášľujúca rutina pre zmiešanú a mastnú pleť s nedokonalosťami

Img_Skrášľujúca rutina pre zmiešanú a mastnú pleť s nedokonalosťami

Čierne bodky, rozšírené póry, pupienky, lesk a nejednotná textúra pleti sú súčasťou každodenného života pre takmer 90 % žien. Ženy dnes už však nechcú nedokonalosti hyzdiace ich pleť iba zamaskovať. Dermatologické laboratórium La Roche-Posay preto pre tieto ženy vyvinulo Toleriane korekčný minerálný kompaktný make-up.

Čierne bodky, rozšírené póry, pupienky, lesk a nejednotná textúra pleti sú súčasťou každodenného života pre takmer 90 % žien. Ženy dnes už však nechcú nedokonalosti hyzdiace ich pleť iba zamaskovať. Dermatologické laboratórium La Roche-Posay preto pre tieto ženy vyvinulo Toleriane korekčný minerálný kompaktný make-up - dokonalé spojenie make-upu s vysokou toleranciou a pleťového prípravku pre dosiahnutie bezchybnej pleti.

Toleriane Korekčný minerálny kompaktný púdrový make-up pre bezchybnú pleť

Je to omnoho viac než len kompaktný púder, najnovšie inovácie od Dermatologického laboratória La Roche-Posay pre pleť so sklonom k nedokonalostiam a pre zmiešanú pleť, spája všetky benefity make-upu a pleťového prípravku proti nedokonalostiam. Toleriane Korekčný minerálny kompaktný púdrový make-up nedokonalosti pleti iba nekryje:

  • Zjednocuje pleť: nedokonalosti (pupienky, čierne bodky, začervenania, stopy po akné atď.) sú bleskurýchlo zakryté.
  • Zmatňuje až po dobu 12 hodín. Pleť je čistá, lesk a lepkavý pocit na pleti sú minulosťou.
  • Necháva pleť dýchať pre jedinečný pocit sviežosti a komfortu.

Toleriane Korekčný minerální kompaktný púdrový make-up čerpá svoju silu z koncentrovanej avantgardnej formuly s obsahom minerálnych pigmentov, navyše je obohatený o absorpčný perlit. Jeho hodvábna, nemastná textúra sa ľahko zapracováva do pleti a zanecháva prirodzený finiš garantujúci jemné odlíčenie. Ženy pozorovali zlepšenie vzhľadu a textúry svojej pleti.

Ako zvoliť správny odtieň?

Toleriane Korekčný minerální kompaktný púdrový make-up je k dispozícii v dvoch odtieňoch (Sand beige, Rose beige). Odtieň voľte tak, aby odpovedal odtieňu vašej pleti pozdĺž línie čeľuste.

Elegantné, nové lakované puzdro navrhnuté tak, aby sa vám pohodlne vošlo do kabelky.

Toleriane Korekčný minerální kompaktný púdrový make-up je korektor, ktorý sa prispôsobí akejkoľvek situácii. Počas dní, kedy máte menej nedokonalostí, ho aplikujte na špecifické oblasti tváre. V prípade potreby však tento korektor poskytuje aj krytie väčších plôch.
Pre optimálnu aplikáciu: na nanesenie prípravku od stredu tváre smerom do strán použite hubku, pozornosť venujte najmä T-zóne, ktorá býva často mastnejšia a viac sa leskne. Preložením tejto ultrapoddajnej hubky prípravok môžete nanášať s väčšou presnosťou a rýchlo tak zakryť červené miesta, jazvy a pupienky. Na nedokonalosti nanášajte vklepávaním, kým nedosiahnete požadovanú úroveň krytia.
S novým puzdrom, veľkým zrkadlom a ultrajemnou hubkou vám úprava make-upu počas dňa zaberie len niekoľko sekúnd.

Odporúčanie

Nezabudnite hubku kompaktného púdru Toleriane Korekčný minerální kompaktný púdrový make-up pravidelne čistiť v teplej mydlovej vode. Následne ju nechajte uschnúť.

Vaša personalizovaná rutina proti nedokonalostiam pleti

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov začnite tým, že pleť najskôr jemne vyčistíte Effaclar Čistiacim penivým gélom. Následne naneste krém Effaclar Duo (+) proti nedokonalostiam pleti.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články

La Roche-Posay odporúča

Zobraziť všetky prípravky