0
Späť na laroche-posay.sk
Save your skin

Starostlivosť o vašu pokožku po slnečnej expozícii

Vaša pokožka je v lete vystavená drsným podmienkam. Slnko, piesok, vietor, slaná voda… všetky tieto faktory môžu pokožku narušiť a podráždiť. Pre regeneráciu pokožky: aplikujte obnovujúcu starostlivosť po opaľovaní.

Pre rehydratáciu pokožky na konci dňa

Nevyhnutnou súčasťou letnej rutiny je aplikácia prípravku po opaľovaní, ktorý ochráni hydrolipidový film a ochrannú kožnú bariéru. Reparačná koncentrovaná gélovo-krémová starostlivosť Posthelios je obohatená o relipidačné zložky, ktoré pomáhajú k obnove tohto filmu. Po večernej sprche aplikujte na všetky oblasti pokožky, ktoré boli vystavené slnku.

Pre upokojenie začervenania

Aj keď všetci vieme o dôležitosti účinnej fotoprotekcie zamedzujúcej slnečnému erytému (známy skôr pod názvom slnečné spálenie), niekedy je naša pokožka po dni strávenom na pláži začervenaná a teplá. Na upokojenie tejto reakcie je Posthelios obohatený upokojujúcimi zložkami, ktoré poskytujú okamžitú úľavu.

Zvoľte tú správnu fotoprotekciu

S radom Anthelios získate vysoký ochranný faktor s textúrami prispôsobenými pre všetky typy pokožky a pre všetky podmienky slnečnej expozície.

Pre predĺženie opálenia po návrate z dovolenky

A na záver pripomeňme nasledujúce - nezabudnite, že ochranný faktor nezabraňuje opáleniu. Naopak vám pomôže docieliť jednotnejšie a dlhotrvajúcejšie opálenie. Každodenné používanie prípravku po opaľovaní ako napríklad Posthelios vám pomôže udržať si zdravé opálenie aj niekoľko týždňov po dovolenke.

Benefity termálnej vody z La Roche-Posay

Ideálnym riešením pre upokojenie podráždenej pleti je aj Termálna voda z La Roche-Posay. Unikátna kombinácia minerálov a stopových prvkov jej dodáva prirodzene upokojujúce a antioxidačné účinky.

NAJLEPŠIA OCHRANA PROTI SLNKU PRE MŇA

Náš postup v 3 krokoch, ako sa chrániť pred rakovinou kože

Preview : False
loading : 1,187 sec