Svedectvá

„Starám sa o svoju citlivú pleť. Zaslúži si to!“

Img_„Starám sa o svoju citlivú pleť.  Zaslúži si to!“

Júlia mala vždy citlivú pleť. Chcela obmedziť jej citlivosť, a preto sa rozhodla
pre konzultáciu s dermatológom. Vďaka jeho odporúčaniam sa jej pleti každým
dňom navracia komfort a pružnosť. Toto je jej svedectvo.

Súvislost

Júlia, ako dlho máte citlivú pleť?

Myslím, že som tento problém mala vždy. Jasne si pamätám na svoj prvý pleťový krém, ktorý som používala v období dospievania: moja pleť sčervenala a bola napätá... V podstate nič neznášala!

Symptómy

Zaznamenali ste časom nejaké zmeny?

Problém sa nelepšil. Práve naopak! Dokonca som zažila aj svrbenie na tvári. V zime bola moja pleť taktiež citlivejšia pre chlad a pálila, keď som použila hydratačný krém. Bolo to veľmi nepríjemné a už som naozaj nevedela, čo robiť. Nemohla som nájsť vhodný prípravok, ktorý by upokojil moju pleť. Preto som sa vlani rozhodla konzultovať problém citlivej pleti  s dermatológom.

Riešenie

Čo Vám odporučil?

Po tom, čo mi položil mnoho otázok a vyšetril moju pleť, sme spoločne hľadali, odkiaľ pochádza táto citlivosť: vonkajšie vplyvy a stres. Na ochranu pleti mi predpísal krém pre citlivú pleť s obsahom termálnej vody, ktorý pleť hydratuje a zároveň ju upokojuje. Čo sa týka mejkapu, vymenila som svoj obvyklý mejkap za tónovací krém špeciálne formulovaný pre citlivú pleť. Začervenanie, pálenie a pnutie boli preč. Teraz konečne viem, ako sa starať o svoju citlivú pleť. A tá si to zaslúži

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články