Svedectvá

„Naučila som sa, ako sa starať o svoju pleť každý deň.“

Img_„Naučila som sa, ako sa starať  o svoju pleť každý deň.“

Pnutie, hrubosť, krehkosť a pocity nepohodlia: Carla mala vždy na tvári suchú pleť.
Na výživu pleti a upokojenie podráždenia začala používať vysoko výživnú starostlivosť.
Vďaka týmto každodenným krokom má konečne zamatovú pleť...

Súvislost

Carla, ako dlho máte suchú pleť?

Suchú pleť som mala už ako dieťa. Pamätám si veľmi jasne rodinnú dovolenku na horách. Stále som mala rozpraskané pery a červenajúce sa líca. Keď som bola malá, neobťažovalo ma to, ale keď som bola staršia, suchá pleť mi bola nepríjemná.

Symptómy

Aké boli konkrétne symptómy?

Moja pleť bola neustále napnutá a aj v najmiernejšom náznaku zimy praskala. Dokonca som mala malé škvrnky suchej pleti, ktoré sa tvorili tu a tam na tvári. Nebolo to veľmi pekné... A výsledok bol dokonca ešte horší, keď som použila mejkap, moja pleť bola zaručene stuhnutá ako lepenka. V podstate som nevedela, čo robiť, a krémy, ktoré som si kupovala v obchodoch, naozaj nepomáhali.

Riešenie

Čo ste sa teda rozhodli urobiť?

Asi pred 3 mesiacmi som sa o tom bavila s pani lekárničkou a ona mi ponúkla špeciálnu starostlivosť pre suchú pleť. Obsahuje výživné látky na ochranu mojej pleti a zároveň ju vyhladzuje. A funguje to... Pocit pnutia je preč, mäkkosť mojej pleti je späť! Taktiež mi poradila používať špecifickú starostlivosť na pery, a to znamenalo koniec mojich rozpraskaných pier. Dokonca som bola pred dvoma týždňami zase lyžovať a žiadne rozpraskanie sa neobjavilo. Vďaka pomoci mojej pani lekárničky som sa naozaj naučila, ako sa každý deň starať o svoju suchú pleť. Jedna vec je istá: už budem mať svoje výživné prípravky vždy poruke. A na dlho!

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články