Rad hydratačných prípravkov navrhnutých pre normálnu až suchú citlivú pleť pre okamžité upokojenie pleti vďaka Termálnej vode La Roche-Posay.
Vyhladzuje Zjednocuje UV ochrana Zmiešaná pleť Citlivá pleť Krém Tvár

VAŠE IDEÁLNE RIEŠENIE PRE HYDRATÁCIU
NORMÁLNEJ AŽ CITLIVEJ PLETI

HLAVNÉ INGREDIENCIE
POZRIME SA DOVNÚTRA

Termálna voda z La Roche-Posay

Upokojujúci. Pleť je nasýtená vodou. 

Kyselina Hyaluronova

Účinná hydratačná zložka. Pomáha celodennej hydratácii pleti. 

Glycerín

Glycerín je účinná hydratačná látka, ktorá pomáha zmierniť suchosť a olupovanie pokožky. Priťahuje vlastnú váhu vody k vrchnej vrstve kože a udržiava ju tak hladkú a hydratovanú po celé dni.

Vedeli ste, že…?

Citlivá pleť bez správnej starostlivosti je 2 až 5-krát náchylnejšia k tomu, že sa u nej rozvinú kožné alergie.*

* Zdroj: FARAGE 2008 British Association of Dermatologists. British Journal of Dermatology 2008 159, str. 231–266

AKO MÔŽEME UPOKOJIŤ
CITLIVÚ POKOŽKU?

Zistite, čo môžete urobiť, aby ste upokojili svoju citlivú pokožku.

Teraz lepšie rozumieme mechanizmom, ktoré môžu spôsobiť reaktívnu alebo citlivú pokožku. Neurotransmitery prítomné v nervových zakončeniach umiestnených na povrchu pokožky zohrávajú svoju úlohu; účinné látky, ako je neurosenzín, pôsobia na tieto neurotransmitery tak, že znižujú alebo eliminujú  nepríjemné pocity u žien. S citlivou pokožkou by sa samozrejme malo zaobchádzať jemne. Napríklad pri odličovaní, použite prípravok Dermo Cleanser, aplikujte si ho na ruku, rozotrite po tvári a pomocou vatového tampónu opatrne odstráňte make-up. Termálna voda tiež pomáha zmierniť akýkoľvek zápal. Odporúčané prípravky boli špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku, dermatologicky testované a prispôsobené tak, aby vyhovovali konkrétnym typom pokožky.