Všetky komentáre k:
Anthelios
Shaka fluid
SPF 50+/PPD 46

Dermatologický prípravok ochrany pred slnkom. Bez parfumu. Priehľadný. Ultraodolný. Navrhnutý tak, aby zamedzil štípaniu v očiach.

30162662
Detaily k prípravku
Anthelios Shaka fluid SPF 50+/PPD 46  obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

14 recenzia

5.014

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Úžasný krém ”

Veľmi dobre sa vstrebe do pokožky a nezanecháva mastný film. Ma príjemnú vôňu, ktorú cítim ešte dlho po nanesení.Je úžasný aj pod make-up nezanecháva škvrny.Neviem si bez neho predstaviť začiatok dňa.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ ...za každého počasia ”

Doteraz som používala opaľovacie krémy len príležitostne, hlavne kvôli mastnému zloženiu krémov s vyšším UV filtrom. Tento je tak príjemný - ľahký, že nanášam za každého počasia. Najskôr ma prekvapila tekutejšia konzistencia, čo nakoniec radím medzi výhody.

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Úžasný opalovák ”

Veľmi som si obľúbila konzistenciu krému a fakt, že je veľmi dobre vstrebatelný. Žiaden biely film na pokožke ako pri iných opaľovacích krémoch. Určite zakúpim znova len by ho mohlo byť o niečo viac.

Od: 

5

“ Anthelios Shaka fluid ”

Ľahký krém na tvár, vodnatejšia konzistencia, ľahko sa rozotiera a vstrebáva do pokožky, nezanecháva biely film, krémom s UV faktorom som sa vyhýbala keďže skoro všetky majú mastný základ, ale tato novinka ma veľmi prijemne prekvapila.

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Úžasné SPFko ”

Tento SPF krém má naozaj ľahkú a tekutú konzistenciu, tak ako sľubuje. Veľmi príjemne sa rozotiera a nezanechával mi na pleti žiadny mastný ani biely povlak, za mňa je to parádny produkt:)

Od: 

5

“ Ochrana pred slnkom ”

Úžasný produkt, chráni pleť pred UV žiarením, konzistenciou pripomína telové mlieko a ľahko sa nanáša, nie je mastný, čo naozaj oceňujem a nezanecháva mastný film na pleti.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články