Všetky komentáre k:
CICAPLAST
Balzam B5

Na vysušenú, drsnú, popraskanú pokožku.
Pomáha rýchlejšiemu hojeniu.

3337872412998, 3337872413018
Detaily k prípravku
CICAPLAST Balzam B5 obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

13 recenzia

5.013

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Cicaplast Baume B5 ”

S týmto produktom som veľmi spokojná, vďaka obsahu s panthenolom a výživnou látkou Madecassoside som mala po nanesení na narušené miesta pokožky veľmi pekne upokojené a rýchlo zahojené.

Od: 

Vek: 30-39 roky

3

“ Zuzana Kollarikova ”

Tento produkt som nemohla dostatočne vyskúšať kôli malému množstvu. Čo môžem napísať, treba hrubšiu vrstvu aplikovať, produkt sa dobre vstrebáva.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Kozmetika šitá na mieru ”

Prípravok som spoznala na dovolenke v Chorvátsku. Navštívila som tamojšiu lekáreň a prosila som o prípravok proti alergii na slnko. Hoci som používala ochranné krémy pleť som mala suchú, začervenanú, veľmi svrbiacu. Lekárnička mi na moje prekvapenie odporučila Cicaplast Baume B5. Už sú to dva roky a ostala som verná. Som veľmi spokojná. Pocit napnutej, suchej, svrbiacej pokožky sa stratil. Odporúčam vyskúšať...

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ spokojnosť ”

S krémikom som spokojná. Na tvári sa mi zvyknú spraviť červené suché lišaje. Krém ich zjemnil a stiahol začervenanie. Aplikovala som ho len lokálne, na kritické miesta. Nezanecháva pocit mastnej pleti, čo je výhoda.

Od: 

5

“ Maximálna spokojnosť ”

S týmto produktom som naozaj maximálne spokojná. Trápia ma bolestivé praskliny na koži, hlavne na rukách. A keďže aj často používam dezinfekčné prostriedky, kožu na rukách mám veľmi podráždenú. Ale po používaní Cicaplast baume B5, sa mi praskliny zahojili do dvoch dní. Tiež som ho používala na malé ranky a škrabance, ktoré tiež pomohol zahojiť v priebehu pár dní. Určite odporúčam na citlivú a poranenú pokožku.

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Cicaplast Baume B5 ”

Používala som ho pri ekzéme aj spálenej pokožke na tváry a výsledky boli skutočne výborne pleť ma nesvrbela/neštípala a krásne a rýchlo sa zahojila.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články