Všetky komentáre k:
CICAPLAST Gél B5

Urýchľuje obnovu kože

3337875586269
Detaily k prípravku
CICAPLAST Gél B5 obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

3 recenzia

5.03

Od: 

5

“ Mladá pleť ”

Produkt som sa rozhodla začať používať po problémoch s pleťou a vytváraní jazvičiek na tvári po zákrokoch. krém mi veľmi pomohol a zlepšil pleť. Odporúčam každému

Od: 

Vek: 20-29 roky

5

“ Spokojnosť ”

Produkty Cicaplast sú úplne skvelé, som s nimi veľmi spokojná. Redukujú nedokonalosti pleti, aj po chirurgických zákrokoch, aj po bežných zraneniach. Vrelo odporúčam! :)

Od: 

5

“ Vhodný na urýchlenie hojenia jazvyčiek po akné ”

Krém som sa rozhodla vyskúšať po tom, ako sa mi na tvári začali vytvárať zapálené výražky. Používala som ho mesiac, dvakrát denne a všimla som si, že hojenie jazvyčiek po výražkách sa mi urýchlilo. Krém obsahuje aktívne látky, ktoré pomáhaj pleť hydratovať a rýchlejšie ju regenerovať, je bez parfému a iných zbytočných zložiek, ktoré nemajú žiaden význam pre starostlivosť o pleť, práve, naopak, môžu ju podráždiť. Síce má gélovú textúru, zanecháva veľmi mastný finiš, preto nebude pre tých, ktorí pocit mastnej pleti nemajú radi. Počas liečenia mojej pleti som sa pár razy nemohla vyhnúť make-upu, pod ktorý som použila tento krém. Nezaznamenala som žiadne žmolkovanie alebo iný jav, ktorý by výsledny efekt kazil.

    Odporúčané pre Vás

    Zobraziť všetky články