Všetky komentáre k:
Effaclar
Čistiaci mikropeelingový gél

Čistiaci gél pre pleť s upchatými pórmi a sklonom k pretrvávajúcim nedokonalostiam

Detaily k prípravku
Effaclar  Čistiaci mikropeelingový gél obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

6 recenzia

5.06

Od: 

Vek: 20-29 roky

5

“ Recenzia ”

S čistiacim gélikom som veľmi spokojná. Mám 26rokov a dosť aknéznu pleť..gélik mi pomáha zmierniť ich a neobsahuje nepríjemné mikročastice....má príjemnú voňu a dokonale čistí...pleť po použití je svieža a póri stiahnuté...

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Spokojnosť ”

S čistiacim gélom a jeho účinkami som nadmieru spokojná. Pleť vyčistí, ale nevysuší, zanechá príjemný pocit čistoty. Po jeho použití sa pleť neleskne, póry pôsobia miernejšie. Určite si ho zaobstarám opäť.

Od: 

5

“ Super produkt ”

Skvelý čistiaci gél. Mal veľmi príjemnú konzistenciu aj napriek názvu som v geliku necítila žiadne peelingove mikročiastočky čo hodnotím veľmi pozitívne. Po použití som mala neskutočný pocit sviežosti a čistoty na pleti. Gél veľmi pekne vyčistil pleť bez pocitu pnutia po vyčistení.

Od: 

Vek: 20-29 roky

5

“ Zázrak ”

Top produkt. Okamžite po použití som videla čistejšiu pleť, bez upchatých pórov a čiernych bodiek. Gél príjemne vonia, pokožka ma nesvrbela a neštípala ako pri iných čistiacich géloch. Pleť je vyhladená a jemná. Používam ho aj v oblasti dekoltu, kde pokožku zanecháva krásne čistú. Zlepšenie vidno hneď po prvom použití, som s ním nesmierne spokojná, preto ho odporúčam a naďalej pri ňom zostávam.

Od: 

Vek: 20-29 roky

5

“ To najlepšie proti akné ”

Vyskúšala som tento gél a prekvapil ma po prvom použití. Hneď bolo vidieť zmenu. Pleť čistá, hladká a stiahnuté póry. To sa mi ešte nepodarilo s niakou inou značkou. Veľmi som spokojná. Tento rad proti akné je môj favorit. Ostávam pri ňom.

Od: 

5

“ Objav roka ”

Pre mňa osobne je tento produkt objav roka. Už po prvom použití som videla rozdiel na mojej pleti, ktorá bola viac vyhladená a zjednotená. Tomuto produktu nemám čo vytknúť požívam ho aj na telo hlavne na dekolt a vidím rozdiel a to je pre mňa dôležité. Takže si ho budem kupovať aj naďalej.

    Odporúčané pre Vás

    Zobraziť všetky články