Všetky komentáre k:
HYALU B5 SÉRUM

Pre vyplnenie pleti a jemných vrások, s kyselinou hyalurónovou.

Detaily k prípravku
HYALU B5 SÉRUM obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

10 recenzia

4.510

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Mima M.Martin ”

Konečne perfektný produkt pre moju pleť.Ráno po zobudení pleť vypnutá.Chválim texturo tohto sera.

Od: 

4

“ Hyalu B5 serum ”

Sérum je príjemnej konzistencie, parfumované, čo však považujem za zbytočné.Aplikuje sa veľmi ľahko. po nanesení na pleť sú prvé momenty príjemné, ale po pár minútach sa pokožka lepí ako na pocit ,tak aj na dotyk.Použitie pod make up je prakticky nemožné.Pleť je však celkom obstojne hydratovaná.Odporúčam skôr pouzívat na noc.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ HYALU B5 SÉRUM ”

HYALU B5 SÉRUM ma fakt milo prekvapilo. Super sa nanáša na pleť, jeho konzistencia je veľmi príjemná, jemná a neskutočne mi príjemne vonia. Po používaní je pleť jemnejšia, hladšia a príjemnejšia na dotyk. Po asi 3 týždňoch cítiť spevnenie pleti. Odporúčam vyskúšať a presvedčiť sa na vlastnej koži :)

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Hyalu B5 sérum ”

Toto sérum používam už pól roka, myslim že sa na veľmi dlhú dobu stalo mojou večernou rutinou. Skvelá konzistencia a na druhé ráno úplne iná pleť, žiariaca, odpočinutá...mám cez 40, suchšiu az normál pleť, je presne pre mňa stvorená. Určite treba vyskúšať, nebudete ľutovať. Ďakujem zaň ❤️

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Hyalu B5 ”

Sérum má gélovitú konzistenciu, ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebe, pleť pôsobí vyhladená, neostáva lepkavá, po kombinovaní s inými prípravkami v skincare sa nerobia na pleti "žmolky". Okrem hydratácie viditeľne redukuje maz počas dňa. Pre mňa jediné mínus - parfumácia produktu mi nevyhovuje, inak mu nemám čo vytknúť.

Od: 

Vek: 30-39 roky

4

“ Hyalu B5 sérum ”

Sérum som na pleť aplikovala ráno aj večer. Má jemnú nevtieravú vôňu, ktorá ma milo prekvapila, keďže doteraz som používala výrobku zn.La Roche, ktoré boli bez vône. Sérum má príjemnú gélovitú konzistenciu, ľahko sa nanáša a stačí ho malé množstvo. Po aplikácii som však mala pocit lepkavej pleti, ktorý síce do niekoľkých minút zmizol, no ráno, keď sa ponáhľam, mi to nevyhovovalo. Ako veľké pozitívum hodnotím, že som mala pocit hydratovanej pleti, zmizlo pnutie, ktoré ma inak obvykle trápi. Vplyv na jemné vrásky som nepozorovala.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články