Všetky komentáre k:
HYALU B5 SÉRUM

Pre vyplnenie pleti a jemných vrások, s kyselinou hyalurónovou.

Detaily k prípravku
HYALU B5 SÉRUM obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

57 recenzia

5.057

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Príjemné hydratačné sérum ”

Veľmi príjemné sérum. Trochu som si zvykla na výraznú parfumáciu, ale samotné sérum ma nijak nedráždilo. Nepocítila som drastický efekt, ale to hlavne z dôvodu, že mám komplexne zloženú starostlivosť o pleť a hyalurónovú kyselinu mám i v iných produktoch. Ak niekto chce samostatné hydratačné sérum, je to určite dobrá voľba.

Od: 

4

“ Hydratovana plet ”

Serum ma prijemnu vonu, lahko sa aplikatorom nanasa. Po naneseni zanechava na pokozke film avsak dlhsie na pokozke pocitujem lepkavost. Plet je rozjasnena, napnutejsia, hydratovana a vyzera zdravsie.

Od: 

5

“ Hyaulronka ”

Hydratácia pleti veľmi dobrá, textúra mi prišla ideálna a sérum (pipetka) a pod všetko v poriadku. Skúšala som sérum spolu so sestrou a viac pasuje pre suchšiu ako mastnejšiu pleť (alebo aspoň v našom prípade).

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Ciky178 ”

Za mňa najlepšie sérum, aké som zatiaľ vyskúšala. Po použití je pokožka pružná , vláčna, vypĺňa jemné vrásky ľahko sa nanáša veľkým plusom je že je vhodné aj na citlivú pokožku, čo veľmi oceňujem

Od: 

Vek: 20-29 roky

5

“ Serum ”

Toto serum nádherne vonia nie len hydratuje ale aj omladzuje pokožku super sa rozotiera a vpije do pokožky určite odporúčam vyskúšať

Od: 

5

“ Sérum ”

Sérum sa ľahko nanáša, má príjemnú konzistenciu a jemnú vôňu. Mala som na pleti trošku lepivý pocit, ale mne to vôbec neprekáža. Po pár používaniach je vidieť, pleť vyhladenejšiu, jasnejšiu a jemnejšiu. Vrásky menej viditeľné. Za mňa super.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články