Všetky komentáre k:
LIPIKAR SYNDET AP+
Jemný sprchovací krémový gél

Pre suchú pokožku a pokožku so sklonom k atopickému ekzému. Okamžite upokojuje. Proti podráždeniu a svrbeniu.

3337875537315
Detaily k prípravku
LIPIKAR SYNDET AP+ Jemný sprchovací krémový gél - obrázok produktu

15 recenzia

5.015

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Lipikar Syndet AP+ ”

Tento produkt som dostala na skúšku a prekvapilo ma, že je bez parfumacie takže vôbec neirituje citlivú pokožku alergikov ako som ja.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Zuzana V. ”

Jemný sprchový gél bez vône , hustá konzistencia takže ho stačí málo , výborný pre atopikov, alergikov super výsledky aj pri pokožke namáhanej slnkom aj bazénovou vodou. Odporúčam.

Od: 

Vek: 30-39 roky

Sprchový gél je vhodný na synovu citlivú pokožku keďže sa mi často vyhadzuje....po použití tohto sprchoveho gélu je jeho pokožka čista a nesvrbi

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Renáta Jesenská ”

Najviac sa na tomto sprchovom gély oceňujem to, že nie je parfumovaný, keďže nájsť neparfumovaný spchovy gél je momentálne naozaj veľmi vzácne. Moja koža je po sprche alebo kúpeli upokojená, nemám pocit pnutia a svrbenia ako pri klasických sprchových géloch a keď starostlivosť o pokožku doplním balzamom Lipikar Baume AP+M, mám krásnu vláčnu pokožku a v noci sa nebudim na nepríjemne pocity suchej pokožky.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Skvelý pomocnik ”

Skvelý umývací gél, ktorý som dostala na skúšku pre dcerku ktorá má atopicky ekzém. Jemne zloženie, nedráždi pokožku. Ú mňa úplná spokojnosť.

Od: 

Vek: 30-39 roky

3

“ Zuzana Kollarikova ”

Tento sprchový gél sa dobre nanáša teda aplikuje. Stačí trochu na väčšiu plochu. To čo mne nevyhovovalo, zanechával film na pokožke, ktorý sa ťažšie umýval. Viem vaše produkty sú neparfumovane, no pre mňa bola jeho vôňa trošku odpudzujuca. Hodnotila by som ho aj napriek tomu dobre pretože nedráždil, nevysusoval pokožku čo je pre mňa dôležité.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články