Všetky komentáre k:
Lipikar Baume AP+M

Relipidačný balzam proti podráždeniu a svrbeniu pokožky. Okamžite upokojuje. Odďaľuje akútne fázy extrémneho vysušenia pokožky.

3337872418587 / 3337872418570
Detaily k prípravku
Lipikar Baume AP+M

25 recenzia

5.025

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Lipikar Baume AP+M ”

Tento produkt som dostala na skúšku a som sním veľmi spokojná. Je veľmi hutný a to sa mi osvedčí hlavne v zime, kedy je chladnejšie a moja pokožka vtedy hodne trpí. Pomohol mi aj rýchlo s ekzémom, pri ktorom mi obyčajný krém nestačí.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Zuzana V. ”

Skvelý balzam pre deti,atopikov , bez zbytočnej parfumácie , dobre sa roztiera po pokožke. V kombinácii s Lipikar Syndet AP+ a termálnou vodou skúšaný aj na pokožku v lete namáhanú slnkom a bazénovou vodou má výborné výsledky , balzam pomohol aj pri solárnej alergii na hrudníku vyrážka zmizla počas noci. Pokožka deti prestala svbieť už po 1.použití. Kvalitný produkt odporúčam. Negatívum - nedá sa použiť celý obsah tuby , zle sa vytláča , vhodnejší by bol asi iný obal

Od: 

Vek: 30-39 roky

4

“ Príjemný ”

Má skvelú konzistenciu a páči sa mi, že nemá nejakú výraznú vôňu...mám atopicku pokožku a mne osobne vyhovuje....pokožka má nesvrbi...

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Renáta Jesenská ”

Páči sa mi hutná konzistencia krému, ktorá sa mi osvedčila hlavne v posledných dňoch kedy sa ochladilo a moja pokožka začala byt často podráždená a začervenaná. Taktiež kvitujem že balzam nie je vôbec parfemovany, parfemacii sa v kozmetike vyhýbam. Balzam skutočne kvalitne premastí položku, ale zároveň nemám pocit že by mi ju veľmi zaťažil, ide naozaj o veľmi príjemný produkt.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Lipikar Naumw AP + M ”

Výborné, rýchlo sa vstrebáva do pokožky a upokojí ju.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Zuzana Tobiasova ”

Tento kremík sme dostali na Skúšku pre dcerku s atopickym ekzemom, krém sa dobre rozotiera nezanecháva mastný filma ľahko sa vstrebe. Ú nás úplná spokojnosť.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články