Lipikar Baume AP+

Relipidačný balzam pre pokožku so sklonom k atopickému ekzému.

3337872418587 / 3337872418570
Detaily k prípravku
Lipikar Baume AP+ obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

Od: 

Vek: 30-39 roky

4

“ Recenzia ”

Môjmu synovi pri pravidelnom používaní veľmi pomáha. Oceňujem aj pumpičku, ktorá mi pomáha k rýchlejšej aplikácii krému na pokožku.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ najlepsi krém nie len pre deticky ”

O tomto kreme som sa dozvedela od svojej koznej lekarky, pocas tehotnestva sa mi extremne zhorsil atopicky ekzem. Odporucila mi tento krem a je super :)

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ "liečenie ekzému" ”

tento krém som skúsila na odporúčanie mojej kožnej doktorky a som nesmierne spokojná. Používam ho už na celé telo, nielen postihnuté miesta.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Spokojnosť s výrobkom ”

Odporúčam..

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Recenzia ”

Vrelo odporúčam, môj syn ( 18mesiacov) máva v zimnom období veľmi suchú pokožku na celom tele, vytvárajú sa mu červené suché mapy. Vyskúšali sme už mnoho prípravkov, ale zatiaľ nám pomohlo len toto. Používam to preventívne aj keď príznaky už nevidno.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Citlivá pleť ”

Od malička mám citlivú pleť.Najhorším obdobím je pre mňa zima moja pokožka je vtedy červená ,napnutá,podráždená a svrbí :(. Zhodou okolností som sa sťažovala svojej kamarátke,ktorá mi ponúkla balzam na vyskúšanie,používala pri deťoch od malička :).Nelepivý balzam ,bez parfémov sa dobre natiera i vstrebáva,proste som spokojná.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články