Všetky komentáre k:
TOLERIANE ULTRA
Upokojujúci hydratačný krém.

Pre citlivú pleť. Bezpečný aj pre pleť so sklonom k alergickým reakciám.

3337872412486
Detaily k prípravku
Toleriane Ultra Intenzívny upokojujúci krém na tvár a očné okolie

13 recenzia

4.513

Od: 

Vek: 30-39 roky

4

“ Spokojnosť ”

Krém v kombinácii so sérom mi pekne zjednotil pleť. Zmizol nepríjemný pocit napätia a pálenia. Avšak samotný krém mi zanechal pleť mastnejšiu, preto mne osobne stačí naozaj malé množstvo a aplikujem ho najmä večer. Ráno je pleť pekne hydratovaná. Balenie je veľmi praktické s jednoduchou aplikáciou.

Od: 

Vek: 30-39 roky

4

“ Toleriane Ultra krém ”

Od pôrodu mám problémy s pleťou, je precitlivená a musím si vyberať pleťovú kozmetiku opatrne, nakoľko reagujem hneď začervenaním predovšetkým na lícach. V lete je skôr zmiešaná a v zime normálna až suchá. Tento Ultra krém som skúšala v lete, kedy je moja pleť viac zmiešaná a nesadol mi, bol na mojej pleti ťažký v horúčavách. Ale určite ho ešte vyskúšam v zimnom období. Tento krém je vynikajúci pre citlivú pleť, ale skôr doporučujem pre suchú citlivú pleť.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Ivana D., Poprad ”

Konečne som našla krém, ktorý vyhovuje mojej náročnej pleti. Vyskúšala som množstvo značiek, ale tento krém ma zbavil suchých šupiniek na tvári a nevznikla mi po mňom alergická reakcia v podobe začervenania pleti. Krém je vo výbornom balení s jednoduchou aplikáciou, nezanecháva na pleti mastný pocit. Som veľmi zvedavá, či krém obstojí aj pri pre mňa náročnom zimnou období.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Toleriane ultra krém ”

Mám pleť citlivú na rôzne podnety, čo sa prejavuje najmä lokálnym začervenaním. Krém Toleriane ultra používam každý večer, na letné horúce dni mi bol mastnejší, ale v chladnejších dňoch ho začnem používať aj ráno. Perfektne hydratuje a neprejavilo sa mi žiadne podráždenie. Pleť bola ráno bez problémov, bez začervenania, suchých miest, jednoducho vyvážená. Veľmi oceňujem formu balenia.

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Super všestranný krém ”

Tento krém som si obľúbil pre jeho “jednoduchosť”. Jeho zloženie obsahuje iba tie najdôležitejšie zložky ktoré naša pleť potrebuje. Zaujalo má že krém neobsahuje konzervanty, pretože jeho obal je hermetický. To znamená že vzduch sa nedostane do vnútra obalu. Tomuto krému dôverujem natoľko že si ho aplikujem aj po zákrokoch ako chemicky peeling či mezoterapia. Ďalším plusom je že vôbec neštípe v očnom okolí a ani nespôsobuje začervenanie. Odporúčam všetkým ktorých trápi akné,rosacea či intolerantná pleť.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Recenzia ”

To čom som od krému očakávala, to aj splnil. Som alergička, moja pleť je veľmi citlivá, býva často podráždená. Po nanesení krému, pleť aj krk boli okamžite hydratované a upokojené, začervenanie sa zmiernilo. Veľmi oceňujem, že krém si môžem nanášať aj na okolie očí, nemusím používať iný krém. Pre citlivú až alergickú pleť, krém rozhodne odporúčam.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články