• Domov>
  • Anthelios>
  • Anthelios Anti-imperfections Gél-krém SPF 50+/PPD 21
v_header-range_default.jpg

Anthelios
Anti-imperfections
Gél-krém SPF 50+/PPD 21

Veľmi vysoká ochrana pre pleť so sklonom k akné s rizikom vzniku stôp po akné v dôsledku UV žiarenia a výsevu akné po slnečnej expozícii.
Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. Tento produkt nepredstavuje 100% ochranu. 

Tip
dermatológa

„Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. Tento produkt nepredstavuje 100% ochranu."

  • ImgPicto_TvárTvár
  • ImgPicto_Testované na alergieTestované na alergie
  • ImgPicto_Veľmi vysoká ochrana pred slnkomVeľmi vysoká ochrana pred slnkom
  • ImgPicto_Pleť so sklonom k aknéPleť so sklonom k akné

ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS KOREKČNÝ GÉL-KRÉM SPF 50+ je dermatologický prípravok ochrany pred slnkom, obohatený o kyselinu salicylovú a Niacínamid. Formula poskytuje veľmi vysokú širokospektrálnu ochranu (UVA-PF 21, ochranu pred UVB žiarením, infračerveným žiarením A a poškodením vplyvom znečistenia) pre pleť so sklonom k akné s rizikom vzniku stôp po akné v dôsledku UV žiarenia a výsevu akné po slnečnej expozícii. Dlhotrvajúca kontrola lesku. Vysoko vodoodolný.

50 ml tuba

Vlastnosti

Pre mastnú pleť a pleť so sklonom k akné s rizikom vzniku stôp po akné v dôsledku UV žiarenia a výsevu akné po slnečnej expozícii (rebound efekt).
Pre extrémnu slnečnú intenzitu. Fotostabilný. Nekomedogénny.
XL-PROTECT™ poskytuje vysokú, fotostabilnú, širokospektrálnu UVA/UVB ochranu. Optimálny ochranný faktor SPF 50+ poskytuje vyššiu ochranu pred lúčmi UVA žiarenia (vyššia než požiadavky Európskej únie na kvalitu opaľovacích prípravkov) vďaka filtračnej technológii XL-Protect™ a termálnej vode z La Roche-Posay, ktorá pôsobí ako upokojujúci antioxidant.


Technológia AIRLICIUM™ so zmatňujúcimi mikročasticami okamžite absorbuje sébum a odpudzuje pot pre dlhodobý dry touch efekt bez lesku.

Obohatený o KYSELINU SALICYLOVÚ a NIACÍNAMID, formula cieli na existujúce nedokonalosti pleti a pomáha predchádzať stopám po akné v dôsledku UV žiarenia.

Účinnosť prípravku

Anthelios je už viac než 30 rokov priekopníkom v prelomových inováciách: UVA filtre, širokospektrálna ochrana, textúry & technológie.

Klinicky preukázaná účinnosť na citlivej a intolerantnej pleti voči slnku. Účinnosť prípravkov Anthelios bola preukázaná 31 klinickými štúdiami in vivo, ktoré boli vykonané svetovo uznávanými dermatologickými odborníkmi v oblasti fotodermatológie.

Textúra & aplikácia

Nemastný.
Nelepivý.
Nezanecháva biele stopy.

Pre zachovanie ochrany aplikujte opakovane a v dostatočnom množstve. Aplikujte ochranný prostriedok pred expozíciou na slnku. Na udržanie ochrany aplikujte opakovane produkt v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. Na vonkajšie použitie.
Anthelios  Anti-imperfections  Gél-krém   SPF 50+/PPD 21  obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

La Roche-Posay odporúča

Vaša Anthelios rutina

Priamo pre vašu pokožku

Ingrediencie

ImgIngredient_KYSELINA SALICYLOVÁ & NIACÍNAMID
KYSELINA SALICYLOVÁ & NIACÍNAMID

Ciela na existujúce nedokonalosti pleti a pomáhajú predchádzať stopám po akné v dôsledku UV žiarenia.

ImgIngredient_Technológia AIRLICIUM™
Technológia AIRLICIUM™

So zmatňujúcimi mikročasticami, ktoré okamžite absorbujú sébum a odpudzujú pot, pre dlhodobý dry touch efekt bez lesku.

ImgIngredient_XL-PROTECT™
XL-PROTECT™

ŠIROKOSPEKTRÁLNY OCHRANNÝ FILTER
Účinná zmes UV filtrov a antioxidantov, ktorá ide ďalej než širokospektrálna UVA a UVB ochrana. Vytvára štít proti poškodeniu pokožky ďalšími agresormi, ako sú infračervené žiarenie a znečistenie.

Naše záväzky

Bezpečnostné štandardy ďaleko za medzinárodnými kozmetickými reguláciami