• Domov>
  • Anthelios>
  • Anthelios dermo-pediatrics Mlieko pre bábätká SPF 50+/PPD 39
v_header-range_default.jpg

Anthelios dermo-pediatrics
Mlieko pre bábätká
SPF 50+/PPD 39

Veľmi vysoká ochrana tela a tváre pre bábätká.

“Nadmieru spokojná”

Mlieko používam pre synčeka od prvých tohtoročných lúčov, keďže je na nepriamu slnečnú expozíciu tak ho používame keď ideme na prechádzku a malý spí v kočiariku. Krém sa veľmi ľahko rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a nenecháva žiadne mastné stopy na oblečení. Nie je nijak parfumovaný ale má príjemnú čistú krémovú vôňu. Používame ho aj na telo aj na tvár a dokonca nám pomohol aj so suchými miestami na nožičke, na ktoré žiadne krémy ani oleje nepomáhali. Som veľmi spokojná dokúpili sme aj ďalšie prípravky z tejto rady. Vrelo odporúčam.

Zistiť viac
  • ImgPicto_Veľmi vysoká ochrana pred slnkomVeľmi vysoká ochrana pred slnkom
  • ImgPicto_Telo & tvárTelo & tvár

NEPRIAMA SLNEČNÁ EXPOZÍCIA.
Veľmi vysoká ochrana tela a tváre pre bábätká.
Jemná alebo atopická pokožka bábätiek.

50 ml flakón s pumpičkou

Vlastnosti

Telo a tvár. Nepriama slnečná expozícia. Použitie od veku 6 mesiacov.
Nová formula vytvorená špeciálne pre bábätká. Optimálna UVB ochrana 50+ a UVA ochrana prísnejšia než Európske odporúčania (u opaľovacích prípravkov) vďaka patentovanému a fotostabilnému filtračnému systému. Formula v súlade s pokožkou bábätiek: vyvinutá s optimálnou koncentráciou ingrediencií starostlivo vybraných kvôli bezpečnosti. Obohatené maslom z karité pre hydratáciu, upokojenie pokožky a posilnenie ochrannej kožnej bariéry. Hebká a príjemná zamatová textúra. Testované pod dermatologickou kontrolou.

Textúra & aplikácia

Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Pre dobrú ochranu detí používajte pokrývku hlavy, tričko a okuliare. Nepriama slnečná expozícia môže byť nebezpečná. Opaľovacie prípravky nepredstavujú 100% ochranu. Produkt aplikujte tesne pred odchodom z domu na nezakryté časti tela dieťaťa. Pre udržanie ochrany aplikujte opakovane produkt v dostatočnom množstve, najmä pri potení. Neaplikujte v okolí očí. Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody. Zabráňte kontaktu s textíliami.

Ingrediencie

ImgIngredient_MASLO Z KARITÉ
MASLO Z KARITÉ

pre hydratáciu, upokojenie pokožky a posilnenie ochrannej kožnej bariéry

Naše záväzky

Bezpečnostné štandardy ďaleko za medzinárodnými kozmetickými reguláciami