• Domov>
  • Anthelios>
  • Anthelios ekologicky šetrné hydratačné mlieko SPF 30
v_header-range_default.jpg

NovinkaAnthelios
ekologicky šetrné hydratačné mlieko SPF 30

Prvá mimoriadne vysoká ochrana pred UVA žiarením, ktorá je ohľaduplnejšia k planéte.

  • ImgPicto_DospelíDospelí
  • ImgPicto_TeloTelo
  • ImgPicto_Testované na alergieTestované na alergie

Anthelios ekologicky šetrné hydratačné mlieko SPF 30. Prvá mimoriadne vysoká ochrana pred UVA žiarením, ktorá je ohľaduplnejšia k planéte. Úplne prvá ochrana pred slnkom z rady Anthelios, ktorá pri výrobe tuby používa kartón, čím znižuje použitie prvotného plastu o 45%.*

Zloženie s technológiou Netlock poskytuje mimoriadne vysokú a odolnú ochranu pred slnečným žiarením a zároveň je ohľaduplnejšia k morskému životu.

*V porovnaní s podobnými plastovými tubami.

Ekologická tuba 250ml

Vlastnosti

Anthelios ekologicky šetrné hydratačné mlieko má minimalistické zloženie, ktoré poskytuje dokonalú ochranu pred slnkom a zároveň je vhodné pre citlivú a reaktívnu pleť so sklonom k slnečnej intolerancii.

Nové ekologické balenie používa kartónový papier pochádzajúci z Európskej únie a certifikovaný FSC alebo PEFC.


Prielomová technológia Netlock poskytuje veľmi silnú ochranu pred slnkom vďaka vytvoreniu celistvej, skvelé držiacej a veľmi odolnej nemastnej vrstvy. Táto technológia je šetrnejšia k morskému životu.

Testované pod dermatologickou kontrolou na pokožke citlivej na slnko. Testované na alergii. Hypoalergénny. 


Vysoká ochrana. Vysoká odolnosť. 24 hodinová hydratácia.

Účinnosť prípravku

Zloženie, ktoré je šetrnejšie k morskému prostrediu. Zloženie a použité slnečné filtre sú ekologicky testované, aby rešpektovali morské prostredie.

Ekologicky šetrná papierová tuba. Prvá generácia tuby vyrobená z kartónu, na ktorej výrobu sa použilo o 45% menej plastu.

Textúra & aplikácia

Nemastný. Nelepivý. Nezanecháva biele stopy.

Aplikujte krém tesne pred vystavením. Opakovane aplikujte v dostatočnom množstve, aby ste zachovali účinnosť, najmä pri potení alebo po vysušení uterákom. Na vonkajšie použitie.

La Roche-Posay odporúča

Vaša Anthelios rutina

Priamo pre vašu pokožku

Ingrediencie

ImgIngredient_NETLOCK TECHNOLÓGIA
NETLOCK TECHNOLÓGIA

Prielomová zložka v starostlivosti pred slnkom: veľmi vysoká ochrana v neviditeľnej textúre. Špeciálna technológia Netlock spoľahlivo uzavrie UV filtry vo veľmi tenkej vrstve. Nemastné a nelepivé zloženie sa pri aplikácií rovnomerne roztiera do gélových mikro kvapiek, ktoré na pokožke tvoria celistvú, skvele držiacu a veľmi odolnú ochrannú vrstvu.

ImgIngredient_XL OCHRANA
XL OCHRANA

Účinná zmes UV filtrov a antioxidantov pôsobí nie len ako ochrana pred UVA a UVB žiarením, ale súčasne chráni pokožku pred ďalšími ničivými vplyvmi, ako je infračervené žiarenie alebo znečistenie.

ImgIngredient_GLYCERÍN
GLYCERÍN

Aktívne zvlhčujúca zložka. Pomáha ošetriť a chrániť kožnú bariéru.

Naše záväzky

Bezpečnostné štandardy ďaleko za medzinárodnými kozmetickými reguláciami