v_header-product_effaclar_2018_INT.jpg (LP52667) (LP21353)

Effaclar Gél

Čistiaci penivý gél jemne čistí pleť vďaka čistiacim aktívnym látkam vybraným tak, aby ich tolerovala aj citlivá pleť. Odstraňuje nečistoty a nadmerné množstvo séba a zanecháva pleť čistú a sviežu.

“skutočne výborný produkt”

mám 34 rokov, bola som, úprimne, úplne šokovaná, ako mi hneď po umytí tváre večer na druhý deň ráno takmer úplne zmizli dosť škaredé vyrážky z krku, účinok trval pomerne dlho, postupne sa objavili nejaké nové nedokonalosti, ale pomerne rýchlo ustúpili a tvár si držím v hádam dosiaľ najlepšej kondícii, akú som kedy mala, nikdy som si nemyslela, že nejaký čistiaci gél na tvár môže mať takýto účinok, vôbec necítiť, že by to robilo nejaký peeling, ani vôňa ma veľmi neoslovuje, ale výsledky hovoria samy za seba, zrejme tomuto produktu ostanem verná

Zistiť viac

  Doplnková rutina čistenia pre pleť so sklonom k akné. EFFACLAR Čistiaci penivý gél vďaka jemným čistiacim zložkám, starostlivo vybraným pre zaistenie dobrej tolerancie, jemne čistí mastnú pleť bez toho, aby ju vysušoval. Odstraňuje nečistoty a nadmerné množstvo séba a zanecháva pleť čistú a sviežu.

  200 ml tuba, 400 ml flakón s pumpičkou, 400 ml náhradná náplň

  Vlastnosti

  Mastná a citlivá pleť.


  S upokojujúcou termálnou vodou z La Roche-Posay, ktorá zabraňuje podráždeniu - fyziologické pH - bez alkoholu. Adaptované a dobre znášané čistenie pre pleť so sklonom k akné. Nekomedogénny.

  Odstraňuje nečistoty a nadmerné množstvo séba. Pleť jemne zbavuje špiny a mazu. Zmierňuje viditeľnosť čiernych bodiek a kontroluje lesk pleti. Zanecháva pleť čistú a sviežu. 


  Čistiace zložky vybrané pre svoju vysokú účinnosť pri odstraňovaní nečistôt a nadmerného množstva séba.

  Pidolát zinku: zmierňuje sekréciu séba

  Účinnosť prípravku

  Klinická štúdia*
  16 % zníženie séba
  25 % zmiernenie čiernych bodiek
  28 % zníženie zápalových lézií (pupienkov)

  Testované na pleti so sklonom k akné, vhodné pre citlivú pleť. Tolerancia hodnotená subjektmi prechádzajúcimi liečbou izotretinoínom**:
  Nedráždi pleť  87 %
  Vhodné pre podráždenú pleť  82 %
  Nedráždi oči 87 %

  *Klinická štúdia pod vedením Prof. G.E. Pierardem (CHU Liège). 30 pacientov s ľahkou až stredne ťažkou formou kombinovaného akné, ktorí nepodstupovali žiadnu liečbu akné. 2 aplikácie denne (ráno a večer) po dobu 1 mesiaca. Klinické a biometrologické merania v D0 a D28 vykonané dermatológom, ktorý bol poverený vyšetrením.
  ** Observačná štúdia. 1 178 pacientov, 125 dermatológov. EFFACLAR GÉL aplikovaný 1 - 2x denne po dobu 30 dní. Ako doplnok lekárskej liečby.

  Textúra & aplikácia

  Umyte si ruky a nechty. Používajte vlažnú vodu, ktorá pomáha uvoľniť póry. Napeňte v dlaniach s trochou vody a aplikujte na tvár, krúživými pohybmi jemne masírujte. Zamerajte sa na T-zónu a krk. Opláchnite studenou vodou, ktorá pomáha stiahnuť póry. Osušte čistým uterákom. Uterák prikladajte, aby ste zamedzili treniu.
  Effaclar Gél obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

  La Roche-Posay odporúča

  Vaša Effaclar rutina

  Priamo pre vašu pokožku

  Ingrediencie

  ImgIngredient_  				 Termálna voda z La Roche-Posay
  Termálna voda z La Roche-Posay

  Upokojuje a pôsobí proti podráždeniu.

  ImgIngredient_Pidolát zinku
  Pidolát zinku

  Zmierňuje sekréciu séba a čistí pleť.

  ImgIngredient_Čistiace zložky
  Čistiace zložky

  Vysoká účinnosť pri odstraňovaní nečistôt a nadmerného množstva séba.

  Naše záväzky

  Bezpečnostné štandardy ďaleko za medzinárodnými kozmetickými reguláciami