\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Ranges\

Kerium
Anti-chute

Šampón proti vypadávaniu vlasov. Doplnková starostlivosť.

“vypadavanie vlasov”

S prípravkom Kerium Anti-chute som velmi spokojna, po porode mi zacali vypadavat velmi vlasy a s tymto prípravkom sa to ako zázrakom skoncilo.

Zistiť viac

  Prerušuje cyklus vypadávania vlasov od prvého použitia, dodáva vlasom hustotu a optimalizuje účinky kúry proti vypadávaniu vlasov.

  200 ml fľaška

  Vlastnosti

  Vypadávanie vlasov mužov a žien.


  Dvojitý účinok, unikátna synergia aktívnych látok, ktorá v akomkoľvek bode prerušuje cyklus vypadávania vlasov.
  1. Madecassoside, inovácia proti vypadávaniu vlasov pochádzajúca z výskumu zápalu, potláča mikrozápal, ktorý urýchľuje vypadávanie vlasov.
  2. Arginín + vitamín B5 podporujú výživu vlasovej cibuľky a tvorbu vlasovej hmoty.
  Obnovené vlasy získavajú objem a hustotu. Vlasy sú hustejšie.

  Účinnosť prípravku

  1. Madecassoside významne predlžuje životnosť vlasového folikulu vs. placebo*. Napríklad, po 10 dňoch, 100 % vlasových folikulov stále žije, vs. 74 % u placeba.
  2. Arginín významne podporuje tvorbu VEGF, kľúčového faktora pri udržiavaní mikrocirkulácie okolo vlasovej cibuľky a pri jej vyživovaní.
  3. Vitamín B5 podporuje produkciu bunkovej energie a rast zdravého, tonického vlasu. Táto aktívna látka je pre svoje vlastnosti všeobecne uznávaná a je využívaná v nutričných doplnkoch a kúrach proti vypadávaniu vlasov.

  Textúra & aplikácia

  Na každodenné použitie počas kúry proti pretrvávajúcemu vypadávaniu vlasov alebo na občasné použitie pri sezónnom vypadávaní vlasov.

  Naše záväzky

  Bezpečnostné štandardy ďaleko za medzinárodnými kozmetickými reguláciami