• Domov>
  • Make-up, starostlivosť o pleť, prípravky na vlasy a telo od La Roche-Posay

Make-up, starostlivosť o pleť, prípravky na vlasy a telo od La Roche-Posay

126 prípravkov Vašim kritériám vyhovuje

Anthelios (29 prípravkov)

Anthelios XL už niekoľko rokov chráni citlivú pokožku a pokožku, ktorá je náchylná na slnečnú alergiu tým, že ponúka: Extrémne vysokú ochranu pred UVA žiarením (úroveň ochrany pred UVA je vyššia ako Európsky štandard). V ultraminimalistických formulách (bez parfumu, nekomedogénnych, testovaných pod dermatologickou kontrolou). V špeciálne vyvinutých textúrach vyhovujúcich všetkým typom pokožky a expozíciám.

Cicaplast (6 prípravkov)

Prvý prípravok urýchľujúci reparáciu epidermis, ktorý účinkuje ako náplasť, urýchľuje hojenie podráždenej, popraskanej kože alebo kože po menších dermatologických zákrokoch.

20472CICAPLAST Gél B5353337875586269CicaplastPleť|Telo|Detská pokožka/Reparovať / Po dermatologických procedúrachPleť|Telo|Detská pokožkaReparovať / Po dermatologických procedúrach0.00
CICAPLAST Gél B5 obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

Dezodoranty (3 prípravkov)

Effaclar (14 prípravkov)

Laboratóriá La Roche-Posay vytvorili, vďaka svojim unikátnym znalostiam fyziológie kože, profesionálny rad, ktorý poskytuje dermatologické riešenie adaptované všetkým typom mastnej pleti.

Fyziologický čistiaci rad (7 prípravkov)

Prípravky FYZIOLOGICKÉHO ČISTIACEHO RADU odličujú citlivú pleť
s rešpektom k jej fyziologickej rovnováhe.

HYDRAPHASE HA (5 prípravkov)

Hydraphase HA je rad intenzívne hydratačných prípravkov navrhnutých pre citlivú pleť. Obsahuje hydratačné a upokojujúce ingrediencie ako kyselina hyalurónová, je postavený na báze zelenej technológie a Termálnej vode z La Roche-Posay.

Hydreane (3 prípravkov)

Dermatologická expertíza citlivej pleti.
Laboratóriá La Roche-Posay vytvorili hydratačnú starostlivosť, ktorá lepšie zodpovedá špecifickým potrebám citlivej pleti.

Kerium (4 prípravkov)

Laboratóriá La Roche-Posay majú, vedľa svojej dlhoročnej expertízy v starostlivosti o pokožku, podrobné vedomosti o pokožke hlavy, ktoré získali prostredníctvom blízkej spolupráce s dermatológmi špecializovanými v tejto oblasti. Sú tak schopní poskytnúť riešenie problémov s lupinami, vypadávaním vlasov a citlivou pokožkou vlasov.
Všetky prípravky KERIUM obsahujú renomované účinné látky a testujú sa s ohľadom na účinnosť liečby vlasovej pokožky, bez toho aby ju dráždili.
Každá textúra bola vyvinutá tak, aby bolo radosť tieto prípravky používať, aby boli vlasy lesklé a hebké.

Kerium DS (1 prípravok)

Lipikar (9 prípravkov)

Laboratóriá La Roche-Posay vytvorili LIPIKAR pred 25 rokmi. Tento rad telových prípravkov pre suchú kožu preukázal medzi dospelými i deťmi svoju účinnosť v rade klinických štúdií a získal na trhu zvláčňujúcich prípravkov vedúce postavenie.

Nutritic Intenzívny (2 prípravkov)

Dermatológia sa vyvíja: okrem viditeľných symptómov je nevyhnutné
starať sa pri dermatologickej liečbe aj o pacientov psychický
a emocionálny stav. La Roche-Posay, partner dermatológov po viac
ako 50 rokov a priekopník v hodnotení vplyvu dermokozmetickej starostlivosti
na kvalitu pacientovho života, prichádza s inovatívnou odpoveďou
aj pre suchú a citlivú pleť.

Rosaliac (3 prípravkov)

Pôvodom akéhokoľvek začervenania: cievny problém v pokožke.
UV žiarenie, znečistenie, klíma, jedlo a stres môžu spôsobiť zhoršenie kožnej mikrocirkulácie.
Toto opakované poškodzovanie oslabuje steny ciev.
Pokožka reaguje tým, že sa zapáli.

Serozinc (1 prípravok)

PODRÁŽDENIA KOŽE

Substiane [+] (3 prípravkov)

Obnovuje kožnú hmotu a pocit pohodlia. Znovu vykresľuje kontúry tváre.

Termálna voda (1 prípravok)

Upokojujúce, zjemňujúce účinky vody, prirodzene bohaté na antioxidačný selén.
Termálna voda z La Roche-Posay: nevyhnutný krok k starostlivosti o citlivú alebo podráždenú pokožku. Jej prednosti boli preukázané klinickými štúdiami vedenými v spolupráci s tímami dermatológov.

20503Termálna voda z La Roche-Posay1253433422404397Termálna vodaPleť|Telo|Make-up|Detská pokožka/Tonizovať pleť tváre|Tonizovať pleť tváre|Tonizovať pleť tváre|Vyživi|ť / Ukľudniť|Vyživiť / UkľudniťPleť|Telo|Make-up|Detská pokožkaTonizovať pleť tváre|Tonizovať pleť tváre|Tonizovať pleť tváre|Vyživi|ť / Ukľudniť|Vyživiť / Ukľudniť0.00
Termálna voda z La Roche-Posay

Toleriane (10 prípravkov)

Rad TOLERIANE obsahuje vysoko tolerované prípravky formulované
s minimálnym počtom ingrediencií, kvôli obmedzeniu rizika alergií. Maximálny, okamžitý a trvalý komfort. Bez parfumu, konzervantov aj bez alkoholu
pre upokojenie poškodenej alebo podráždenej pleti.

Toleriane make-up (14 prípravkov)

Vďaka svojej vysokej krycej schopnosti, koriguje aj závažné nedostatky pleti a vytvára zjednotený, bezchybný vzhľad pleti.
Textúry tohto radu sa jednoducho rozotierajú a vytvárajú prirodzene vyzerajúce nalíčenie bez toho, aby dráždili citlivú pleť.

Hyalu B5 (4 prípravkov)

Vitamín C (5 prípravkov)

Vitamín C vo svojej biologicky najaktívnejšej forme. Známy vďaka schopnosti stimulovať a produkovať kolagén a elastín, ktoré viditeľne zlepšujú textúru pleti. Ide o antioxidant prirodzene sa vyskytujúci v pokožke. PURE VITAMIN C10 sérum pomáha pleti získať žiarivý vzhľad, zmierniť známky starnutia a zlepšiť kvalitu a textúru pleti. Komplementárne prípravky radu Redermic poskytujú kompletnú rutinu strostlivosti pre dosiahnutie žiarivého a mladistvého vzhľadu pleti.

Retinol (2 prípravkov)

Rad RETINOL pomáha zmierniť výrazné vrásky a vyhladiť textúru pleti. Zloženie bolo navrhnuté tak, aby prinášalo optimálnu účinnosť a toleranciu citlivej pleti, kombinuje čistý retinol a retinol s postupným uvoľňovaním. Čistý retinol je uznávaný ako jedna z najúčinnejších aktívnych ingrediencií využívaných proti známkam fotostarnutia (výrazné vrásky a starecké škvrny), retinol s postupným uvoľňovaním následne pomáha podporiť korekčný anti-ageingový účinok a zároveň rešpektuje prah tolerancie pokožky.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články