Upokojte, hydratujte a ochladzujte pokožku so sklonom k začervenaniu s naším radom produktov obohateným o antioxidanty z Termálnej vody z La Roche-Posay. Veľmi účinné zloženie La Roche-Posay bolo testované na citlivej pokožke pre zaručenie excelentných výsledkov a optimálnej tolerancii.
Dospelí Bábätká Deti Tínedžeri Suchosť Podráždená pleť Stopy Začervenanie Citlivá pleť Mravčenie Proti škvrnám Proti začervenaniu Hydratuje Podporuje obnovu Ochraňuje UV ochrana Pleť so sklonom ku kuperóze Podráždená poškodená pokožka Reaktívna alergická pleť Pleť so sklonom k začervenaniu Citlivá pleť

CICAPLAST
PRE VAŠU OSLABENÚ, PODRÁŽDENÚ POKOŽKU SO SKLONOM K ZAČERVENANIU

NÁŠ ZÁVÄZOK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostné štandardy nad rámec medzinárodných predpisov o kozmetických produktoch.

100 % PRÍPRAVKOV
TESTOVANÝCH NA ALERGIE

Pozrieť viac
Jediná podmienka = žiadne alergické reakcie
Ak zaznamenáme čo i len jediný prípad alergie, vraciame sa do laboratórií a upravujeme zloženie produktu.

IBA TO NEVYHNUTNÉ
V SPRÁVNEJ AKTÍVNEJ DÁVKE

Pozrieť viac
Naše prípravky, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a toxikológmi, obsahujú iba nevyhnutné ingrediencie v správnej účinnej dávke.

TESTOVANÉ
NA VEĽMI CITLIVEJ
 PLETI

Pozrieť viac
Tolerancia našich prípravkov je overená na najcitlivejšej pleti: reaktívnej, alergickej, so sklonom k akné, atopickej, poškodenej alebo oslabenej liečbou rakoviny.

OCHRANA ZLOŽENIA
PO CELÝ ČAS

Pozrieť viac
Vyberáme len obaly s tou najlepšou ochranou, aby sme použili iba nevyhnutné konzervačné látky, ktoré zaručujú zachovanie tolerancie a účinnosti po celý čas.