DERMATOLOGICKÁ STAROSTLIVOSŤ PRE MOJU TVÁR

V tejto chvíli s vami váš ošetrujúci lekár už konzultoval vaše nadchádzajúce možnosti liečby. 
Vaše telo v závislosti od onkologickej liečby, ktorú podstupujete (rádioterapia, imunoterapia, chemoterapia, hormonálna terapia) pravdepodobne prejde mnohými zmenami. Niektoré terapie zabíjajú nielen rakovinotvorné bunky, ale aj tie zdravé, čo môže viesť aj k postupnému poškodeniu vašej kože. 

Pripravte sa, vyživujte a chráňte svoju pleť pred účinkami onkologickej liečby tak, aby ste sa počas liečby cítili čo najlepšie. Pohľad na zoznam všetkých vedľajších účinkov môže byť odstrašujúci, je ale dôležité zapamätať si, že si neprejdete všetkými. Možno sa stretnete so stratou vlasov, oslabením nechtov, koža sa vám môže začať vysušovať a svrbieť. La Roche-Posay vám prináša možnosti, ako vašu pokožku upokojiť a chrániť.
JEMNÉ ČISTENIE
PRE VAŠU PLEŤ
NA JAZVY A POCIT PÁLENIA
NA VAŠEJ TVÁRI

NÁŠ ZÁVÄZOK VÁM

Od roku 1975 je poslaním La Roche-Posay podporovať tých, ktorí trpia citlivou alebo oslabenou pokožkou k zlepšeniu ich každodenného komfortu a kvality života.
:root { --active-color: #009EE2; --theme-color: #009EE2; --background-color: #0090cd; --desc-color: #7a7a7a; --hover-color: #009EE2; } :root { --rangeHeader-bg: #ededed; --rangeHeader-desc: #000; }