Všetky komentáre k:
Termálna voda
z La Roche-Posay

S upokojujúcimi a antioxidačnými účinkami.

3433422404397
Detaily k prípravku
Termálna voda z La Roche-Posay

12 recenzia

5.012

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Zuzana V. ”

Super hydratačný , osviežujúci , upokojujúci sprej vhodný pre deti počas celého dňa , upokojuje svrbiacu pokožku. Pre mami na použitie pred aplikáciou séra aj ľahko cez Make up na zafixovanie , nerozpíja líčenie. Odporúčam , je súčasťou mojej kabelkovej výbavy.

Od: 

Vek: 30-39 roky

V lete výborne osvieži a je dobré mať ho po ruke....za mňa je to fakt skvelý výrobok....

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Renáta Jesenská ”

Táto termálna voda je moja stálica, ktorú si kupujem pravidelne a hlavne v lete bez nej neviem existovať. Používam ju hlavne na osvieženie pleti pred aplikáciou rôznych sér, alebo iba tak cez deň ako refresh. Má veľmi príjemný rozprašovač, ktorý veľmi jemne osvieži pleť a aj keď mám na sebe make-up, nemám pocit že mi ho opláchne z tváre.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Termálna voda ”

Termálna voda je super hlavne v lete, s dcérkou sme sa super ovlazili cez leto. Príjemné osvieženie.

Od: 

5

“ Upokojujuca voda ”

Vhodna pre ludi, ktori maju problem s citlivou a podrazdenou pletou. Po aplikacii sa pokozka upokoji, osviezi. Voda sa lahko aplikuje. Vrelo odporucam

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Upokojenie citlivej pleti. ”

Toto je pre mňa jednoducho zázrak. Trpím rosaceou, moja pleť je často podráždená, opuchnutá, páli, a to hlavne popoludní. Keď som v práci, s full makeupom, je ťažké moju pleť upokojiť. Táto termálna voda to však dokáže. Popravde som bola skeptická, človek si povie, že je to len obyčajná voda v spreji, ale treba ju skúsiť. Mne veľmi vyhovuje, kúpim si ju opäť, milo ma prekvapila. Asi jediné drobné mínus je, že trošku "rozbije" makeup. Ale naproti toľkým pozitívam je to (aspoň pre mňa) zanedbateľné.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články