Každý sa potrebuje chrániť pred slnkom, niektorí ľudia sú na slnko ale citlivejší, dokonca až netolerantní. V La Roche-Posay sme vyvinuli rad širokospektrálnej ochrany proti slnku s veľmi vysokým ochranným faktorom (SPF 50+ a anti-UVA ochranou) konkrétne navrhnutý pre citlivú, reaktívnu pokožku so sklonom na fotosenzitivitu, vďaka ktorej sa vyhnete kožným reakciám, ako sú vyrážky či pľuzgiere spôsobené slnkom.
Neštípe v očiach Silná ochrana proti slnku Neviditeľný Hydratuje Ochraňuje Odolný voči piesku UV ochrana Vodoodolný Intolerantná pleť Mastná pleť Reaktívna alergická pleť Citlivá pleť Exponovaná slnku 30 50 plus Telo dekolt Oči Tvár Krk

ANTHELIOS, JEDINEČNÝ EXPERTNÝ RAD
PRE CITLIVÚ POKOŽKU INTOLERANTNÚ NA SLNKO

ANTHELIOS HYDRATAČNÉ MLIEKO SPF 30,
KOMFORTNÉ RIEŠENIE
PRE SUCHÚ POKOŽKU INTOLERANTNÚ NA SLNKO

NÁŠ ZÁVÄZOK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostné štandardy nad rámec medzinárodných predpisov o kozmetických produktoch.

100 % PRÍPRAVKOV
TESTOVANÝCH NA ALERGIE

Pozrieť viac
Jediná podmienka = žiadne alergické reakcie
Ak zaznamenáme čo i len jediný prípad alergie, vraciame sa do laboratórií a upravujeme zloženie produktu.

IBA TO NEVYHNUTNÉ
V SPRÁVNEJ AKTÍVNEJ DÁVKE

Pozrieť viac
Naše prípravky, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a toxikológmi, obsahujú iba nevyhnutné ingrediencie v správnej účinnej dávke.

TESTOVANÉ
NA VEĽMI CITLIVEJ
 PLETI

Pozrieť viac
Tolerancia našich prípravkov je overená na najcitlivejšej pleti: reaktívnej, alergickej, so sklonom k akné, atopickej, poškodenej alebo oslabenej liečbou rakoviny.

OCHRANA ZLOŽENIA
PO CELÝ ČAS

Pozrieť viac
Vyberáme len obaly s tou najlepšou ochranou, aby sme použili iba nevyhnutné konzervačné látky, ktoré zaručujú zachovanie tolerancie a účinnosti po celý čas.