Rad RETINOL pomáha výrazne redukovať vrásky a zjemniť textúru pleti. Tento rad bol vyvinutý pre optimálnu účinnosť a toleranciu citlivej pleti. Formula kombinuje čistý retinol a retinol s postupným uvoľňovaním: čistý retinol je jedna z najúčinnejších ingrediencií v boji proti známkam fotostarnutia (hlboké vrásky a pigmentové škvrny), retinol s postupným uvoľňovaním pomáha posilniť korekčný účinok proti známkam starnutia a zároveň rešpektuje znížený prah znášanlivosti citlivej pleti.
Anti-aging Pevnosť Citlivá pleť Vrásky Starostlivosť proti známkam starnutia Starostlivosť o oči Sérum Proti známkam starnutia Proti únave Proti vráskam Ľahká textúra Osviežuje Vyhladzuje Nepravidelný tón pleti Zrelá pleť Citlivá pleť

ZJEMŇUJE POVRCH PLETI
A ZMIERŇUJE HLBOKÉ VRÁSKY 

HLAVNÉ INGREDIENCIE
POZRIME SA DOVNÚTRA

RETINOL

Zjemňuje povrch pleti a vyhladzuje vrásky.Retinol s postupným uvoľňovaním je molekula, ktorá pleti dodáva čistý retinol a pôsobí proti vráskam. Postupné uvoľňovanie retinolu umožňuje, aby sa do pleti dostala pomerne vysoká korektívna dávka a zároveň bol rešpektovaný prah tolerancie.

HEPES A NEUROSENSIN

HEPES: zlepšuje textúru pleti.
NEUROSENSINE pre väčší komfort pleť. 

NÁŠ ZÁVÄZOK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostné štandardy nad rámec medzinárodných predpisov o kozmetických produktoch.

100 % PRÍPRAVKOV
TESTOVANÝCH NA ALERGIE

Pozrieť viac
Jediná podmienka = žiadne alergické reakcie
Ak zaznamenáme čo i len jediný prípad alergie, vraciame sa do laboratórií a upravujeme zloženie produktu.

OCHRANA ZLOŽENIA
PO CELÝ ČAS

Pozrieť viac
Vyberáme len obaly s tou najlepšou ochranou, aby sme použili iba nevyhnutné konzervačné látky, ktoré zaručujú zachovanie tolerancie a účinnosti po celý čas.

IBA TO NEVYHNUTNÉ
V SPRÁVNEJ AKTÍVNEJ DÁVKE

Pozrieť viac
Naše produkty boli vytvorené v spolupráci s dermatológmi a toxikológmi, obsahujú iba nevyhnutné ingrediencie, a to vždy v správnej aktívnej dávke.

TESTOVANÉ
NA VEĽMI CITLIVEJ
 PLETI

Pozrieť viac
Tolerancia našich prípravkov je overená na najcitlivejšej pleti: reaktívnej, alergickej, so sklonom k akné, atopickej, poškodenej alebo oslabenej liečbou rakoviny.