La Roche-Posay získalo hlboké znalosti o vlasovej pokožke, a to vďaka úzkej spolupráci s dermatológmi špecializujúcimi sa na toto odvetvie, vďaka čomu prináša riešenie problémov s lupinami, mastnými a suchými vlasmi či svrbením vlasovej pokožky.
Dospelí Deti Tínedžeri Lupiny a svrbenie pokožky hlavy Nedokonalosť Mastnota Začervenanie Citlivá pokožka hlavy Citlivá pleť Proti lupinám Proti olupujúcej sa pleti Proti svrbeniu Hydratuje Čistí Pleť so sklonom k atopickému ekzému Suchá a citlivá pokožka hlavy Suchá pleť Mastná a citlivá pokožka hlavy Citlivá pleť

KERIUM, EXPERTNÁ STAROSTLIVOSŤ
PRE CITLIVÉ VLASY A VLASOVÚ POKOŽKU

NÁŠ ZÁVÄZOK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostné štandardy nad rámec medzinárodných predpisov o kozmetických produktoch.

100 % PRÍPRAVKOV
TESTOVANÝCH NA ALERGIE

Pozrieť viac
Jediná podmienka = žiadne alergické reakcie
Ak zaznamenáme čo i len jediný prípad alergie, vraciame sa do laboratórií a upravujeme zloženie produktu.

IBA TO NEVYHNUTNÉ
V SPRÁVNEJ AKTÍVNEJ DÁVKE

Pozrieť viac
Naše prípravky, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a toxikológmi, obsahujú iba nevyhnutné ingrediencie v správnej účinnej dávke.

TESTOVANÉ
NA VEĽMI CITLIVEJ
 PLETI

Pozrieť viac
Tolerancia našich prípravkov je overená na najcitlivejšej pleti: reaktívnej, alergickej, so sklonom k akné, atopickej, poškodenej alebo oslabenej liečbou rakoviny.

OCHRANA ZLOŽENIA
PO CELÝ ČAS

Pozrieť viac
Vyberáme len obaly s tou najlepšou ochranou, aby sme použili iba nevyhnutné konzervačné látky, ktoré zaručujú zachovanie tolerancie a účinnosti po celý čas.