Každý deň sú deti vystavené slnečnému ultrafialovému žiareniu a môžu potenciálne podliehať jeho vedľajším účinkom, ako je spálenie a rakovina kože. La Roche-Posay ponúka kompletný rad širokospektrálnej ultravysokej slnečnej ochrany proti UVA a UVB lúčom so zložením s vysokou toleranciou pre všetky vekové kategórie a všetky typy pokožky.
Dospelí Bábätká Deti Tínedžeri Proti škvrnám Silná ochrana proti slnku Vysoká tolerancia Neviditeľný Hydratuje Podporuje obnovu UV ochrana Vodoodolný Suchosť Podráždená pleť Stopy Ochrana pred slnkom Podráždená poškodená pokožka Citlivá pleť Exponovaná slnku

ANTHELIOS, NAJLEPŠÍ PRIATEĽ VÁŠHO DIEŤAŤA
PRI HRANÍ SA NA PLÁŽI

CICAPLAST BALZAM B5 SPF 50, OCHRANNÝ ŠTÍT
PRE OSLABENÚ, PODRÁŽDENÚ POKOŽKU VÁŠHO DIEŤAŤA SO SKLONOM K ZAČERVENANIU

NÁŠ ZÁVÄZOK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostné štandardy nad rámec medzinárodných predpisov o kozmetických produktoch.

100 % PRÍPRAVKOV
TESTOVANÝCH NA ALERGIE

Pozrieť viac
Jediná podmienka = žiadne alergické reakcie
Ak zaznamenáme čo i len jediný prípad alergie, vraciame sa do laboratórií a upravujeme zloženie produktu.

IBA TO NEVYHNUTNÉ
V SPRÁVNEJ AKTÍVNEJ DÁVKE

Pozrieť viac
Naše prípravky, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a toxikológmi, obsahujú iba nevyhnutné ingrediencie v správnej účinnej dávke.

TESTOVANÉ
NA VEĽMI CITLIVEJ
 PLETI

Pozrieť viac
Tolerancia našich prípravkov je overená na najcitlivejšej pleti: reaktívnej, alergickej, so sklonom k akné, atopickej, poškodenej alebo oslabenej liečbou rakoviny.

OCHRANA ZLOŽENIA
PO CELÝ ČAS

Pozrieť viac
Vyberáme len obaly s tou najlepšou ochranou, aby sme použili iba nevyhnutné konzervačné látky, ktoré zaručujú zachovanie tolerancie a účinnosti po celý čas.