5 tipov pre zachovanie
mladistvého vzhľadu citlivej pleti

duration time 2 min. čítania

Citlivá pleť je denne vystavená mnohým formám agresorov a stáva sa tenšia
a krehkejšia. Chlad, vietor, slnko, znečistenie, stres,... to všetko oslabuje jej obranyschopnosť, ovplyvňuje jej kvalitu a urýchľuje proces starnutia. Nižšie nájdete niekoľko jednoduchých rád, ako si zachovať mladistvý vzhľad pleti.

TIP č. 1:
HYDRATUJTE, HYDRATUJTE A ZNOVU HYDRATUJTE

Opakovanie nie je nikdy na škodu - hydratácia je kľúčom ku kráse! Koža je tvorená zo 70 % vodou a pokiaľ nie je vodou zásobená, epidermálne bunky sa ničia. Najdôležitejším krokom účinnej hydratácie pokožky je uistiť sa, že dostatočne pijete vodu.

TIP č. 2:
NASERVÍRUJTE SI TROCHU ANTI-AGEING MÁGIE

Krásna pleť je dobre živená, doslova! Jedzte denne potraviny bohaté na antioxidanty, stopové prvky a esenciálne mastné kyseliny, t.j. napr. losos,morksé plody, orechy, citrusové plody, huby atď.

TIP č. 3:
OSVOJTE SI DENNÉ RITUÁLY

Čím viac sa snažíte, aby vaša pleť zostala mladá, tým lepšie. Ráno a večer začnite dôkladným čistením, potom aplikujte špecifickú dennú a nočnú starostlivosť. Nezabúdajte na očné kontúry a pery, ktoré vyžadujú zvláštnu pozornosť. Raz za týždeň si doprajte peeling a masáž tváre, aby ste účinne dokončili svoju kozmetickú rutinu. A konečne, nezabudnite chrániť pokožku pred slnečným žiarením po celý rok.

TIP č. 4:
ZARAĎTE SI DO ŽIVOTA POHYB

Stres a prepracovanie spôsobujú oxidačný stres a urýchľujú starnutie pokožky. Aby ste tento problém vyriešili, naučte sa upokojiť svoje nervy. Pravidelná fyzická aktivita vám pomôže uvoľniť sa, dychové cvičenia a meditácia vám pomôžu zachovať pokoj.

TIP č. 5:
HRAJTE SA NA ŠÍPKOVÚ RUŽENKU

V noci, zatiaľ čo vaše telo odpočíva, vaša koža pracuje nadčas. Zrýchli sa bunková regenerácia, aktivujú sa reparačné procesy a mikrocirkulácia. Táto aktivita dosahuje maximum medzi druhou a štvrtou hodinou rannou. Pre skutočne renegeračný spánok sa pokúste ísť do postele pred polnocou a spite aspoň 8 hodín.

Data 12010 – Association de Recherche Clinique en allergologie et asthmologie (Arcaa – Asociace pro výzkum klinické alergie a astma) La Roche-Posay kvantitativní studie provedená u 3 750 žen ve Spojených státech, Brazílii, Číně, Francii a Německu v listopadu 2010.

NÁŠ ZÁVÄZOK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostné normy, ktoré prekonali medzinárodné predpisy pre kozmetiku.

100 % PRÍPRAVKOV
TESTOVANÝCH NA ALERGIE

Pozrieť viac
Jediná podmienka = žiadne alergické reakcie
Ak zaznamenáme čo i len jediný prípad alergie, vraciame sa do laboratórií a upravujeme zloženie produktu.

IBA TO NEVYHNUTNÉ
A V SPRÁVNEJ DÁVKE

Pozrieť viac
Naše prípravky, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a toxikológmi, obsahujú iba nevyhnutné ingrediencie v správnej účinnej dávke.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

TESTOVANÉ
NA VEĽMI CITLIVEJ PLETI

Pozrieť viac
Tolerancia našich prípravkov je overená na najcitlivejšej pleti: reaktívnej, alergickej, so sklonom k akné, atopickej, poškodenej alebo oslabenej liečbou rakoviny.

OCHRANA ZLOŽENIA
PO CELÝ ČAS

Pozrieť viac
Vyberáme len obaly s tou najlepšou ochranou, aby sme použili iba nevyhnutné konzervačné látky, ktoré zaručujú zachovanie tolerancie a účinnosti po celý čas.

Ďalšie články pre
mladistvú citlivú pleť

placeholder 5 tipov pre zachovanie
mladistvého vzhľadu citlivej pleti
POZRITE SA NA TO
placeholder Nepotrebujete oheň,
aby vaša pleť žiarila
POZRITE SA NA TO
placeholder Vitamín
pre ochranu pokožky
POZRITE SA NA TO