Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Novinka
PRE POKOŽKU SO SKLONOM K ATOPICKÉMU EKZÉMU A ALERGIÁM
S EXTRÉMNOU SUCHOSŤOU
DETI - DOSPELÍ
Novinka LIPIKAR Balzam AP+M – ľahká textúra
obnovuje a upokojuje veľmi suchú a citlivú pokožku a ihneď znižuje pocity svrbenia. Odďaľuje fázy extrémneho vysušenia pokožky, s antirecidívnou účinnosťou. Vyživuje pokožku a obnovuje funkciu kožnej bariéry. Vhodný pre deti a dospelých s veľmi suchou až atopickou pokožkou. Nová, ľahká textúra sa rýchlo vstrebáva aj na ochlpených častiach tela a vo vlhkom podnebí.

AKO SA APLIKUJE: Aplikujte na tvár a telo raz denne. Pre efektívnejší výsledok používajte na pokožku vyčistenú prípravkom LIPIKAR Syndet AP+ alebo Olej AP+.

Ľahká a rýchlo sa vstrebávajúca textúra. Nelepivý a nemastný finiš. Jednoduchá každodenná aplikácia aj na ochlpené časti tela a v horúcom a vlhkom podnebí.
NOVÝ LIPIKAR Balzam AP+M – ľahká textúra ihneď obnovuje a upokojuje pokožku so sklonom k atopickému ekzému. Pôsobí proti svrbeniu a odďaľuje fázy extrémneho vysušenia s antirecidívnou účinnosťou.
Výskum La Roche-Posay preukázal, že k dlhotrvajúcej úľave pokožky so sklonom k atopickému ekzému je potrebné obnoviť rovnováhu kožného mikrobiómu - neviditeľného živého ekosystému pokožky. NOVÝ LIPIKAR Balzam AP+M – ľahká textúra obsahuje účinné látky Aqua Posae a Microrésyl, vyživujúce bambucké maslo a upokojujúci Niacínamid.
Tolerancia a účinnosť testované dermatológmi a pediatrami. Bez parfumácie.

100 % bambuckého masla pochádza zo sociálne zodpovedného programu získavania zdrojov v Burkine Faso.


6 mesiacov
 • Bábätká
  Deti
  Dospelí
 • Tvár a telo
 • Pumpička
 • Vyživuje
  Proti škrabaniu
  Účinkuje proti opätovnému výskytu príznakov
  Upokojuje

HLAVNÉ INGREDIENCIE
POZRIME SA DOVNÚTRA

TECHNOLÓGIA AP+M [AQUA POSAE + MICRORÉSYL]

Exkluzívny aktívny komplex na obnovenie rovnováhy kožného mikrobiómu – neviditeľného živého ekosystému pokožky.

Termálná voda

Termálna voda La Roche-Posay bohatá na selén a oxid kremičitý je známa svojimi protidráždivými a upokojujúcimi účinkami. Prvýkrát je integrovaný do starostlivosti o pokožku špeciálne pre suché nohy.

Bambucké maslo

Bambucké maslo, kľúčová zložka všetkých receptúr LIPIKAR, je známe svojou schopnosťou obnoviť hydrolipidický film pokožky lipidmi podobnými tým, ktoré má pokožka.

Niacínamid

Upokojujúca aktívna zložka, ktorá pomáha upokojiť pocity svrbenia a obnoviť lipidovú bariéru na pokožke. Vhodné pre pokožku so sklonom k ​​atopickému ekzému.
AQUA / WATER ● GLYCERIN ● ISOPROPYL PALMITATE ● BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER ● PROPANEDIOL ● CETYL ALCOHOL ● MYRISTYL MYRISTATE ● ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH ● NIACINAMIDE ● OPHIOPOGON JAPONICUS ROOT EXTRACT ● CARBOMER ● SODIUM HYDROXIDE ● MANNOSE ● HYDROXYACETOPHENONE ● CAPRYLYL GLYCOL ● VITREOSCILLA FERMENT ● CITRIC ACID ● MALTODEXTRIN ● POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE ● TOCOPHEROL ●

B237057/1

NÁZOR
ODBORNÍKA

V spálni udržiavajte vzduch chladnejší a bez vlhkosti. Vyhýbajte sa alergénom, ako sú prach, chlpy zvierat, tabak. Nové oblečenie pred nosením vždy vyperte.

IDEÁLNE RIEŠENIE
PRE VAŠU POKOŽKU

LIPIKAR VÍŤAZNÉ TRIO

LIPIKAR je európska jednotka v oblasti starostlivosti o telo a hygieny a ponúka prípravky vhodné pre celú rodinu, od novorodencov až po seniorov. S prípravkami LIPIKAR AP+M Balzam, LIPIKAR AP+ Syndet vyskúšajte dokonalú starostlivosť o pokožku, ktorá upokojuje, obnovuje a chráni lipidovú kožnú bariéru.

 

POKOŽKA SO SKLONOM K ATOPICKÉMU EKZÉMU

Lipikar AP+ SYNDET je krémový umývací gé...
Objavte
LIPIKAR AP+M Balzam navracia rovnováhu kožnému mikr...
Objavte
LIPIKAR AP+ Tyčinka prináša okamžitú úľavu od ...
Objavte

OBJAVTE ĎALŠIE
PRÍPRAVKY Z TOHTO RADU

LIPIKAR je európska jednotka v oblasti starostlivosti o telo a hygieny a ponúka prípravky vhodné pre celú rodinu, od novorodencov až po seniorov.