LIPIKAR je č. 1 v Európe v oblasti starostlivosti o telo a hygieny pre citlivú, veľmi suchú pokožku a pokožku so sklonom k atopii. Odporúčané dermatológmi.
Dospelí Bábätká Deti Novorodenci, dokonca od 1. dňa života Seniori Tínedžeri Balzam Čistiaci prípravok Hydratačný prípravok Pleť so sklonom k akné Pleť so sklonom k atopickému ekzému Dehydratovaná pleť Suchá pleť Pokožka so sklonom k ekzému Podráždená poškodená pokožka Citlivá pleť Veľmi suchá pleť Proti suchosti Proti olupujúcej sa pleti Proti podráždeniu Proti svrbeniu Antirecidívny Proti začervenaniu Proti škriabaniu Komfort Hydratuje Ochraňuje Vyhladzuje

LIPIKAR, STAROSTLIVOSŤ, NA KTORÚ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ
PRE POKOŽKU SO SKLONOM K ATOPICKÉMU EKZÉMU

LIPIKAR, STAROSTLIVOSŤ, NA KTORÚ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ
PRE SUCHÚ AŽ VEĽMI SUCHÚ POKOŽKU

HLAVNÉ INGREDIENCIE
POZRIME SA DOVNÚTRA

Bambucké maslo

Bambucké maslo, ktoré je kľúčovou zložkou všetkých prípravkov LIPIKAR, je známe svojou schopnosťou obnovovať hydrolipidový film pokožky pomocou lipidov, ktoré sa podobajú prirodzeným lipidom obsiahnutým v koži. Z udržateľných zdrojov.

Niacínamid

Upokojujúca aktívna látka, ktorá pomáha upokojiť pretrvávajúce svrbenie a obnoviť lipidovú bariéru pokožky. Vhodný pre pokožku so sklonom k atopickému ekzému.

Aqua Posae
Filiformis

Exkluzívna patentovaná ingrediencia, ktorá pôsobí na faktory zodpovedné za extrémne suchú pokožku a zároveň pomáha oddialiť akútne fázy extrémneho vysušenia.

VAŠA RUTINA ČISTENIA LIPIKAR
PRE CITLIVÚ A SUCHÚ POKOŽKU

Vedeli ste, že…?

LIPIKAR SYNDET AP+ a LIPIKAR BALZAM AP+M proti svrbeniu pokožky zlepšujú kvalitu spánku ľudí s pokožkou so sklonom k atopickému ekzému.

Zdroj: Klinické hodnotenie, 51 subjektov, doba trvania: 15 dní, každodenná aplikácia: Lipikar Syndet AP+ a Balzam AP+

NÁŠ ZÁVÄZOK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostné štandardy nad rámec medzinárodných predpisov o kozmetických produktoch.

100 % PRÍPRAVKOV
TESTOVANÝCH NA ALERGIE

Pozrieť viac
Jediná podmienka = žiadne alergické reakcie
Ak zaznamenáme čo i len jediný prípad alergie, vraciame sa do laboratórií a upravujeme zloženie produktu.

OCHRANA ZLOŽENIA
PO CELÝ ČAS

Pozrieť viac
Vyberáme len obaly s tou najlepšou ochranou, aby sme použili iba nevyhnutné konzervačné látky, ktoré zaručujú zachovanie tolerancie a účinnosti po celý čas.

IBA TO NEVYHNUTNÉ
V SPRÁVNEJ AKTÍVNEJ DÁVKE

Pozrieť viac
Naše prípravky, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a toxikológmi, obsahujú iba nevyhnutné ingrediencie v správnej účinnej dávke.

TESTOVANÉ
NA VEĽMI CITLIVEJ
 POKOŽKE

Pozrieť viac
Tolerancia našich prípravkov je overená na najcitlivejšej pokožke: reaktívnej, alergickej, so sklonom k akné, atopickej, poškodenej alebo oslabenej liečbou rakoviny.