Panel 1:
Panel 1:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
Novinka
PRE CITLIVÚ A REAKTÍVNU POKOŽKU
Vysoká ochrana. Vysoká odolnosť. 24 hodinová hydratácia.

ANTHELIOS EKOLOGICKY ŠETRNÉ HYDRATAČNÉ MLIEKO SPF 50+. Prvá mimoriadne vysoká ochrana pred UVA žiarením, ktorá je ohľaduplnejšia k planéte. Nové ekologicky šetrné balenie. Pri výrobe tuby sa používa kartón, čím je znížené použitie prvotného plastu o 75 %*. 
Zloženie s technológiou Netlock poskytuje mimoriadne vysokú a odolnú ochranu pred slnečným žiarením a zároveň je ohľaduplnejšie k morskému životu.

* V porovnaní s podobnými plastovými tubami.

AKO APLIKOVAŤ

Aplikujte krém tesne pred vystavením. Opakovane aplikujte v dostatočnom množstve, aby ste zachovali účinnosť, najmä pri potení alebo po vysušení uterákom. Na vonkajšie použitie.

Nemastný. Nelepivý. Nezanecháva biele stopy.
Anthelios ekologicky šetrné hydratačné mlieko má minimalistické zloženie, ktoré poskytuje dokonalú ochranu pred slnkom a zároveň je vhodné pre citlivú a reaktívnu pleť so sklonom k slnečnej intolerancii. Nové ekologické balenie používa kartónový papier pochádzajúci z Európskej únie a certifikovaný FSC alebo PEFC.
Prielomová technológia Netlock poskytuje veľmi silnú ochranu pred slnkom vďaka vytvoreniu celistvej, skvelé držiacej a veľmi odolnej nemastnej vrstvy. Táto technológia je šetrnejšia k morskému životu.
Testované pod dermatologickou kontrolou na pokožke citlivej na slnko. Testované na alergii. Hypoalergénny. 

 

Po otvorení spotrebujte do:
12 mesiacov
  • Tuba
  • Dospelí
  • Vysoká ochrana.
    Vysoká odolnosť.
    24 hodinová hydratácia.

  • Telo

HLAVNÉ INGREDIENCIE
POZRIME SA DOVNÚTRA

TECHNOLÓGIA NETLOCK

Prielomová zložka v starostlivosti pred slnkom: veľmi vysoká ochrana v neviditeľnej textúre. Špeciálna technológia Netlock spoľahlivo uzavrie UV filtry vo veľmi tenkej vrstve. Nemastné a nelepivé zloženie sa pri aplikácií rovnomerne roztiera do gélových mikro kvapiek, ktoré na pokožke tvoria celistvú, skvele držiacu a veľmi odolnú ochrannú vrstvu.

XL-PROTECT

Účinná zmes UV filtrov a antioxidantov pôsobí nie len ako ochrana pred UVA a UVB žiarením, ale súčasne chráni pokožku pred ďalšími ničivými vplyvmi, ako je infračervené žiarenie alebo znečistenie.

GLYCERÍN

Aktívne zvlhčujúca zložka. Pomáha ošetriť a chrániť kožnú bariéru.
AQUA / WATER ● ISOPROPYL PALMITATE ● ALCOHOL DENAT ● DICAPRYLYL ETHER ● BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ● DIISOPROPYL ADIPATE ● DIISOPROPYL SEBACATE ● ETHYLHEXYL TRIAZONE ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● GLYCERIN ● PROPANEDIOL ● DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE ● TRIETHANOLAMINE ● TOCOPHEROL ● C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER ● OXIDIZED STARCH ACETATE ● PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID ● ORYZA SATIVA CERA / RICE BRAN WAX ● ACRYLATES COPOLYMER ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● ALUMINUM HYDROXIDE ● CAPRYLYL GLYCOL ● DROMETRIZOLE TRISILOXANE ● HYDROXYACETOPHENONE ● HYDROXYETHYLCELLULOSE ● PEG-20 ● STEARIC ACID ● TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID ● TITANIUM DIOXIDE ● TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE ● XANTHAN GUM 
 

C260380/1

PREUKÁZANÉ

Zloženie, ktoré je šetrnejšie k morskému prostrediu. Zloženie a použité slnečné filtre sú ekologicky testované, aby rešpektovali morské prostredie.
Ekologicky šetrná papierová tuba. 
Prvá generácia tuby vyrobená z kartónu, na ktorej výrobu sa použilo o 75 % menej plastu.
 
 

KTORÝ
JE PRE VÁS VHODNÝ?

ALEBO

IDEÁLNE RIEŠENIE
PRE VAŠU POKOŽKU

ANTHELIOS VÍŤAZNÉ TRIO

ANTHELIOS je priekopníkom na trhu s opaľovacími prípravkami. Širokospektrálna a veľmi vysoká ochrana je výsledkom viac než 30 rokov pokročilého klinického výskumu v oblasti opaľovacích prípravkov a starostlivosti o pokožku citlivú na slnko.
MÔJ ZÁKLADNÝ KAŽDODENNÝ PRÍPRAVOK NA OPAĽOVANIE

ANTHELIOS UVMUNE 400  HYDRATAČNÝ KRÉM SPF 50+ BEZ PARFEM&Aacu...

Objavte

ANTHELIOS EKOLOGICKY ŠETRNÉ HYDRATAČNÉ MLIEKO SPF 50+. Prv&...

Objavte
ANTHELIOS XL TYČINKA NA CITLIVÉ PARTIE SPF 50+ poskytuje širokospektrálnu a veľm...
Objavte

OBJAVTE ĎALŠIE
PRÍPRAVKY Z TOHTO RADU

ANTHELIOS je priekopnícky hráč na trhu v starostlivosti o pleť pri ochrane pred slnkom. Jeho širokospektrálna, veľmi vysoká ochrana je výsledkom viac ako 25 rokov pokročilého klinického výskumu starostlivosti a ochrane pred slnkom a pokožky citlivej na slnko.