Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
Novinka
PRE CITLIVÚ A REAKTÍVNU POKOŽKU
Vysoká ochrana. Vysoká odolnosť. 24 hodinová hydratácia.

ANTHELIOS EKOLOGICKY ŠETRNÉ HYDRATAČNÉ MLIEKO SPF 50+. Prvý ochranný prípravok rešpektujúci planétu. Ekologické balenie obsahuje kartón pre zníženie použitia plastov až o 75 % v porovnaní s normálnym plastovým obalom od La Roche-Posay. 
Zloženie s technológiou Netlock spája vysokú a veľmi odolnú ochranu s rešpektom voči podmorskému životu. 
Veľmi vysoká UVA a UVB ochrana.

AKO APLIKOVAŤ
Aplikujte opaľovací prípravok tesne pred vystavením slnečným lúčom. Opakovane nanášajte v dostatočnom množstve, aby ste zachovali účinnosť, najmä pri potení alebo po sušení uterákom. Na vonkajšie použitie.

Nemastný. Nelepivý. Nezanecháva biele stopy.
Anthelios Hydratačné mlieko SPF 50+ je testované pod dermatologickou kontrolou na pokožke citlivej na slnko. Vhodné aj pre reaktivnu alergickú pokožku so sklonom k slnečnej alergii. Testované na alergickej pokožke. Hypoalergénne.
Prelomová technológia Netlock poskytuje veľmi silnú ochranu proti slnku tým, že vytvára celistvú, výborne držiacu a veľmi odolnú nemastnú vrstvu.

Zloženie ohľaduplnejšie k podmorskému životu.

Nové ekologické balenie obsahuje kartónový papier pochádzajúci z Európskej únie a certifikovaný FSC alebo PEFC.
Testované pod dermatologickou kontrolou na pokožke citlivej na slnko. Testované na alergii. Hypoalergénny. 

 

Po otvorení spotrebujte do:
12 mesiacov
  • Tuba
  • Dospelí
  • Vysoká ochrana.
    Vysoká odolnosť.
    24 hodinová hydratácia.

  • Telo

HLAVNÉ INGREDIENCIE
POZRIME SA DOVNÚTRA

TECHNOLÓGIA NETLOCK

Prielomová zložka v starostlivosti pred slnkom: veľmi vysoká ochrana v neviditeľnej textúre. Špeciálna technológia Netlock spoľahlivo uzavrie UV filtry vo veľmi tenkej vrstve. Nemastné a nelepivé zloženie sa pri aplikácií rovnomerne roztiera do gélových mikro kvapiek, ktoré na pokožke tvoria celistvú, skvele držiacu a veľmi odolnú ochrannú vrstvu.

XL-PROTECT

Účinná zmes UV filtrov a antioxidantov pôsobí nie len ako ochrana pred UVA a UVB žiarením, ale súčasne chráni pokožku pred ďalšími ničivými vplyvmi, ako je infračervené žiarenie alebo znečistenie.

GLYCERÍN

Aktívne zvlhčujúca zložka. Pomáha ošetriť a chrániť kožnú bariéru.
AQUA / WATER ● ISOPROPYL PALMITATE ● ALCOHOL DENAT ● DICAPRYLYL ETHER ● BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ● DIISOPROPYL ADIPATE ● DIISOPROPYL SEBACATE ● ETHYLHEXYL TRIAZONE ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● GLYCERIN ● PROPANEDIOL ● DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE ● TRIETHANOLAMINE ● TOCOPHEROL ● C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER ● OXIDIZED STARCH ACETATE ● PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID ● ORYZA SATIVA CERA / RICE BRAN WAX ● ACRYLATES COPOLYMER ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● ALUMINUM HYDROXIDE ● CAPRYLYL GLYCOL ● DROMETRIZOLE TRISILOXANE ● HYDROXYACETOPHENONE ● HYDROXYETHYLCELLULOSE ● PEG-20 ● STEARIC ACID ● TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID ● TITANIUM DIOXIDE ● TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE ● XANTHAN GUM ● TITANIUM DIOXIDE [NANO]  ● TITANIUM DIOXIDE

C260380/1

PREUKÁZANÉ

Zloženie, ktoré je šetrnejšie k morskému prostrediu. Zloženie a použité slnečné filtre sú ekologicky testované, aby rešpektovali morské prostredie.
Nová generácia balení obsahujúcich kartón.
Znižuje použitie plastu o 75 %.
 
 

KTORÝ
JE PRE VÁS VHODNÝ?

ALEBO

IDEÁLNE RIEŠENIE
PRE VAŠU POKOŽKU

ANTHELIOS VÍŤAZNÉ TRIO

ANTHELIOS je priekopníkom na trhu s opaľovacími prípravkami. Širokospektrálna a veľmi vysoká ochrana je výsledkom viac než 30 rokov pokročilého klinického výskumu v oblasti opaľovacích prípravkov a starostlivosti o pokožku citlivú na slnko.
MÔJ ZÁKLADNÝ KAŽDODENNÝ PRÍPRAVOK NA OPAĽOVANIE

ANTHELIOS UVMUNE 400  HYDRATAČNÝ KRÉM SPF 50+ BEZ PARFEM&Aacu...

Objavte

ANTHELIOS EKOLOGICKY ŠETRNÉ HYDRATAČNÉ MLIEKO SPF 50+....

Objavte
ANTHELIOS XL TYČINKA NA CITLIVÉ PARTIE SPF 50+ poskytuje širokospektrálnu a veľm...
Objavte

OBJAVTE ĎALŠIE
PRÍPRAVKY Z TOHTO RADU

ANTHELIOS je priekopnícky hráč na trhu v starostlivosti o pleť pri ochrane pred slnkom. Jeho širokospektrálna, veľmi vysoká ochrana je výsledkom viac ako 25 rokov pokročilého klinického výskumu starostlivosti a ochrane pred slnkom a pokožky citlivej na slnko.