Hľadáte telový krém pre suchú, citlivú pokožku so sklonom k atopickému ekzému? Alebo pre zmiešanú až mastnú pleť? Chráňte, vyživte a upokojte celú svoju pokožku s naším radom telových krémov, balzamov a mliek, ktoré sú vhodné pre všetky typy pokožky, aj pre novorodencov. Naše produkty obsahujú vysoko tolerované a vyživujúce zložky, ako sú glycerín či bambucké maslo, ktoré pomáhajú ochrane a obnove kožnej lipidovej bariéry.
Dospelí Bábätká Deti Seniori Tínedžeri Suchosť Podráždená pleť Citlivá pleť Proti suchosti Proti podráždeniu Antirecidívny Proti škriabaniu Komfort Hydratuje Ochraňuje Pleť so sklonom k akné Pleť so sklonom k atopickému ekzému Suchá pleť Pokožka so sklonom k ekzému Podráždená poškodená pokožka Citlivá pleť Veľmi suchá pleť

LIPIKAR, INTENZÍVNA HYDRATÁCIA S ĽAHKOU TEXTÚROU
PRE SUCHÚ, CITLIVÚ POKOŽKU SO SKLONOM K EKZÉMU

LIPIKAR, RIEŠENIE PRE SUCHÚ POKOŽKU
PRE SUCHÚ, CITLIVÚ POKOŽKU SO SKLONOM K EKZÉMU

LIPIKAR SURGRAS, RELIPIDAČNÉ, ČISTIACE RIEŠENIE
PRE VAŠU SUCHÚ POKOŽKU

NÁŠ ZÁVÄZOK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostné štandardy nad rámec medzinárodných predpisov o kozmetických produktoch.

100 % PRÍPRAVKOV
TESTOVANÝCH NA ALERGIE

Pozrieť viac
Jediná podmienka = žiadne alergické reakcie
Ak zaznamenáme čo i len jediný prípad alergie, vraciame sa do laboratórií a upravujeme zloženie produktu.

IBA TO NEVYHNUTNÉ
V SPRÁVNEJ AKTÍVNEJ DÁVKE

Pozrieť viac
Naše prípravky, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a toxikológmi, obsahujú iba nevyhnutné ingrediencie v správnej účinnej dávke.

TESTOVANÉ
NA VEĽMI CITLIVEJ
 PLETI

Pozrieť viac
Tolerancia našich prípravkov je overená na najcitlivejšej pleti: reaktívnej, alergickej, so sklonom k akné, atopickej, poškodenej alebo oslabenej liečbou rakoviny.

OCHRANA ZLOŽENIA
PO CELÝ ČAS

Pozrieť viac
Vyberáme len obaly s tou najlepšou ochranou, aby sme použili iba nevyhnutné konzervačné látky, ktoré zaručujú zachovanie tolerancie a účinnosti po celý čas.